w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 188
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

PhoneClean 5.3.1


PhoneClean to program do oczyszczania pamięci urządzeń z serii iPhone, iPad oraz iPod touch. Program pozwala na szybkie i bezproblemowe usunięcie niepotrzebnych plików, folderów tymczasowych i ustawień. Operacja sprawi, że sprzęt uruchomi się szybciej. Porządek w strukturze danych umożliwi jednocześnie sprawniejsze nawigowanie między dokumentami i materiałami multimedialnymi.

Narzędzie posiada interfejs, który sprawia dobre wrażenie - z pewnością przypadnie do gustu początkującym odbiorcom. Procedura oczyszczania pamięci składa się z kilku, niezbyt skomplikowanych kroków:
• Na początku pracy z programem należy podłączyć sprzęt do komputera (za pomocą kabla USB). Po poprawnym wykryciu urządzenia, możemy przejść do kolejnego kroku.
• Naciśnięcie na przycisk "Start Scan" uruchomi proces poszukiwania zbędnych plików. Program znajdzie "śmieciowe" i tymczasowe dane, cache, pliki offline, skrypty i ciasteczka oraz pozostałości po niepoprawnie przeprowadzonych synchronizacjach. Długość analizy jest uzależniona od wydajności i zapełnienia urządzenia - w typowej sytuacji trwa maksymalnie kilka minut.
• Kolejny etap polega na zapoznaniu się z raportem. Znajdziemy w nim informacje na temat zysków wynikających z usunięcia niepotrzebnych danych. Naszym zadaniem jest wskazanie, które pliki mają zostać skasowane - wyboru można dokonać dla każdej zainstalowanej w systemie iOS aplikacji.
• Proces oczyszczania finalizujemy poprzez wybranie opcji "Clean Up".

PhoneClean jest dostępny za darmo na zasadach licencji freeware. Program posiada bardzo dobrą dokumentację, składają się z instrukcji obsługi oraz poradnika w formie wideo. Wspomniane materiały znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej produktu. Aplikacja współpracuje z systemami Windows i Mac OS X.

Uwaga!
Lista obsługiwanych urządzeń jest dostępna w specyfikacji technicznej.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga zainstalowania aplikacji iTunes.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (13 głosów)

Strefa Download programu
PhoneCleanPhoneClean 5.3.1
Wersja stabilna
0.89 MB | 2019-04-15

Ilość pobrań: 3582 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (2)
PhoneClean
avatararrow
~amon | 2015.01.18 12:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
kupiłem ten program nieopatrznie kartą kredytową, po roku bez mojej wiedzy ściągnięto mi z konta kwotę 24 $ + opłatę za przedłużenie licencji. Złodzieje i tyle. Będę reklamował.
PhoneClean 3.5.2
avatararrow
~darjusz444 | 2014.06.25 22:31
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
zwolnilo mi az 1.4 gb :o !!! ipada mini 16 gb mam prawie pol roku . na youtubie jest key do wersji pro , wtedy mozna skasowac pliki niepotrzebnee. kasowane sa tylko smieci np w facebooku cala wczytywana codziennie tablice, nic z rozmow ani tym podobnych, wgrach tez same dupereki niepotrzebne . WARTO przeczyscic czyms takim isprzecik, polecam goraco !
PhoneClean 3.3.2