w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6448 dni

evasi0n 1.0.8


evasi0n to niewielki, bezpłatny program, za pomocą którego możemy przeprowadzić jailbreak urządzeń opartych o system iOS w wersjach od 6.0 do 6.1.2. Program pozwala na zwiększenie uprawnień użytkownika dla wszystkich modeli iPhone, iPod touch, iPad, iPad mini. Po odblokowaniu sprzętu, otrzymamy zwiększone możliwości w zakresie zarządzania funkcjami systemu. Będziemy mogli zainstalować w nim alternatywne sklepy (takie jak Cydia), umożliwiające instalowanie oprogramowania z innych źródeł, dostarczanych przez niezależnych producentów.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Procedura odblokowania sprzętu sprowadza się do podłączenia urządzenia do komputera za pomocą kabla USB oraz wybrania opcji "Jailbreak". Następnie postępujemy według instrukcji wyświetlanych na ekranie.

evasi0n nie wymaga instalacji - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych. Należy równocześnie nadmienić, że narzędzie współpracuje z systemami Windows, GNU/Linux i Mac OS X. W razie jakichkolwiek problemów z obsługą programu, zapraszamy do pliku pomocy przygotowanego przez producenta.

Uwaga!
Przed skorzystaniem z aplikacji, warto wykonać kopię zapasową wszystkich istotnych informacji zapisanych na urządzeniu. W przypadku jakichkolwiek problemów będziemy mieli możliwość przywrócenia danych.

Wymagania!
Program wymaga do poprawnego działania odtwarzacza iTunes. W celu uniknięcia ewentualnych konfliktów, należy również wyłączyć w systemie iOS mechanizm Passcode Lock.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
evasi0nevasi0n 1.0.8
Wersja stabilna
16.17 MB | 2013-04-03

Ilość pobrań: 312 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
evasi0n