w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 227
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

MyMobiler Android 0.9.8.1


MyMobiler Android to program do zdalnego zarządzania urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Android. Dzięki aplikacji mamy możliwość sterowania smartfonem lub tabletem z poziomu dowolnego komputera - otrzymujemy podgląd zawartości ekranu oraz szereg przydatnych funkcji do rejestrowania wykonywanych operacji.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Po podłączeniu docelowego urządzenia do komputera za pomocą interfejsu USB, w sposób automatyczny zostanie zainstalowana i uruchomiona aplikacja kliencka. Za jej pośrednictwem można dostosować parametry połączenia i wyświetlania do własnych potrzeb (poziom powiększenia i jakość obrazu, częstotliwość odświeżania widoku, obsługiwany system koloru, blokada wygaszania ekranu, hasło bezpieczeństwa, domyślna metoda wprowadzania znaków, tryb obsługi gestów i inne). Po zakończeniu konfiguracji możemy przystąpić do sterowania urządzeniem. Wszystkie operacje wykonujemy w standardowy sposób, czyli za pomocą myszy i klawiatury. W głównym oknie MyMobiler znajdziemy również opcje odpowiedzialne za: zapisywanie zrzutu ekranowego, rejestrowanie sekwencji w formatach AVI/WMV, obracanie ekranu, kopiowanie/wycinanie/wklejanie danych oraz symulowanie naciśnięcia na typowe przyciski telefonu (wstecz, strona domowa, menu).

Do paczki instalacyjnej został dołączony moduł Mobile Explorer. To niewielkie, ale niezwykle przydatne narzędzie pozwala na zarządzanie pamięcią urządzenia mobilnego. W wygodny sposób możemy kopiować i pobierać dane, tworzyć nowe foldery oraz zmienić nazwy plików.

Wymagania!
MyMobiler jest kompatybilny z urządzeniami posiadającymi system Android w wersji 2.2 lub wyższej. Do poprawnego działania aplikacji niezbędny będzie również odpowiedni sterownik USB. Dodatkowo przed uruchomieniem narzędzia należy skonfigurować system - w przypadku jakichkolwiek problemów, warto zapoznać się z krótką instrukcją obsługi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
MyMobiler AndroidMyMobiler Android 0.9.8.1
Wersja stabilna
1.17 MB | 2013-03-07

Ilość pobrań: 2501 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (2)
MyMobiler Android
avatararrow
~redakcja | 2013.03.07 14:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Konstans: program jak najbardziej był przetestowany (HTC Desire X oraz LG Swift L7), co zresztą widać po wykonanych zrzutach ekranowych. Konfiguracja w przypadku nieprawidłowego wyświetlania obrazu wymaga pewnej wiedzy, to fakt, ale grupą docelową narzędzia są bardziej doświadczeni użytkownicy.
MyMobiler Android 0.9.8.1
avatararrow
~Konstans | 2013.03.07 08:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Boże co za beznadziejny program. Panowie czy wy go w ogóle testowaliście? Nie dość, że cięzko jest go skonfigurować i na 8 moich smartfonach w ogóle nie działa. Na jednym poszło ale jak zacząłem się bawić to ciągle się wieszał.

Na drugi raz lepiej przetestujcie nowe aplikacje, a nie dajecie to co jest po prostu syfem.
MyMobiler Android 0.9.8.1