w
googluj

My ID3 Editor 2.4.7


My ID3 Editor to program, przy pomocy którego przejrzymy oraz wyedytujemy tagi ID3 utworów zapisanych w popularnym formacie muzycznym MP3. Będziemy mieli możliwość nie tylko edycji dostępnych standardowo pól, ale również opcję dołączenia dodatkowych informacji o wykonawcy, albumie czy samym utworze, które pierwotnie nie zostały uwzględnione w analizowanych plikach.

Obsługa programu jest prosta, dzięki rozsądnemu rozmieszczeniu modułów interfejsu. Lewa jego część to wygodny eksplorator plików, który prezentuje strukturę drzewiastą katalogów na dyskach naszego komputera. Wystarczy odpowiednia nawigacja po liście, aby szybko dotrzeć do poszukiwanych plików, które po kliknięciu odpowiedniego folderu, automatycznie pojawią się na liście plików gotowych do edycji. Od razu wyświetlane są także wartości poszczególnych tagów ID3, które mieszczą się w aktualnym widoku programu a zostały wcześniej przez nas ustawione w opcjach. By poddać dowolny plik edycji, wystarczy na nim dwukrotnie kliknąć (lub wybrać odpowiednią opcję z kontekstowego menu, które wyświetli się po przyciśnięciu na wybranym pliku z listy prawym przyciskiem myszy). Wyświetlony zostanie prosty kreator, przy pomocy którego zarówno edycja, jak i usuwanie obecnych i dodawanie nowych pól do listy tagów ID3 nie powinny przysporzyć użytkownikowi większych problemów.

Dodatkową funkcjonalnością programu jest możliwość podstawowego zarządzania playlistami, które utworzyć możemy korzystając z bazy utworów MP3 zgromadzonych na dyskach komputera. Niestety w przypadku ewentualnych trudności w obsłudze My ID3 Editor, będziemy zmuszeni znaleźć odpowiednie wskazówki w Internecie, bowiem producent nie dołącza do programu nawet uproszczonej instrukcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
My ID3 EditorMy ID3 Editor 2.4.7
Wersja stabilna
1.83 MB | 2014-08-12

Ilość pobrań: 123 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
My ID3 Editor