w
googluj

Broadway 7.5


Broadway to program dedykowany użytkownikom odtwarzacza iTunes, który rozszerza jego funkcjonalność o moduł wyszukujący informacje o tekstach piosenek, brakujących okładkach albumów oraz dodatkowych informacjach o artystach. Jest osobną aplikacją, która po uruchomieniu automatycznie włącza również iTunes, jednak co ciekawe odtwarzane piosenki możemy kontrolować również z poziomu Broadway.

Program cechuje się bardzo ciekawym interfejsem, który jest prosty w obsłudze. Uruchomiony w odtwarzaczu utwór automatycznie importowany jest przez wszystkie moduły, dzięki czemu przełączanie się pomiędzy nimi jest natychmiastowe. Główna zakładka odpowiada za znajdowanie w Sieci zdjęć powiązanych z odtwarzaną piosenką czy albumem; najczęściej są to również okładki płyt, które mogą zostać przez program nie tylko pobrane, ale również zastosowane do wybranego utworu czy nawet całego albumu. Broadway cały czas synchronizuje się z działającym wówczas w tle iTunes, dzięki czemu wszystkie wprowadzane przez nas zmiany widoczne są natychmiastowo również w tym programie. Dodatkowe funkcje aplikacji to, prócz wyszukiwania tekstów piosenek, edycja tagów ID3, przeglądanie list odtwarzania oraz dodatkowych informacji z Internetu.

Ciekawym dodatkiem w programie są wyświetlane propozycje, które tworzone są w oparciu o odtwarzany w danym momencie utwór. Najczęściej jest to inny album tego samego wykonawcy lub piosenka zbliżona gatunkowo. Wygodna może się również okazać funkcja powiększania tekstu w widoku wgranych w utwór słów piosenki; odbywa się to poprzez zmianę położenia suwaka w dolnej części okna programu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BroadwayBroadway 7.5
Wersja stabilna
5.38 MB | 2016-04-04

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Broadway