w
googluj

Movies by CraigWorks 0.2.6 Build 1914


Movies by CraigWorks to program pozwalający użytkownikowi stworzyć katalog posiadanych filmów, biorąc pod uwagę całą masę parametrów, które mogą go opisywać. Jest dość nietypową aplikacją, ponieważ opiera swoje działanie na wykorzystaniu mechanizmów przeglądarki internetowej; aby uruchomić standardowo zainstalowaną aplikację, konieczne będzie wpisanie w przeglądarkę adresu http://localhost, a docelowo zapisanie tego hiperłącza na pasku zakładek dla ułatwienia uruchamiania w przyszłości.

Interfejs aplikacji jest wyjątkowo prosty, na pierwszy rzut oka można by nawet rzec, iż jest mało atrakcyjny pod względem nowoczesności. Dzięki temu zachowuje jednak wysoki poziom czytelności wszystkich opcji oraz łatwo się do niego przyzwyczaić, by zacząć efektywnie wykorzystywać. Obsługa programu sprowadza się do wyboru odpowiednich opcji z górnego paska, które pozwalają między innymi dodawać nowe filmy do kolekcji oraz kontrolować dość szczegółowe parametry pracy całego programu. Wśród ustawień znajdziemy na przykład szczegóły odtwarzania filmów (w tym celu konieczne jest posiadanie osobnego programu, jednak instalator Movies daje użytkownikowi opcję jego instalacji wraz z aplikacją) oraz streamingu, który może być wykonywany z aplikacji. Dodawanie do kolekcji kolejnych tytułów sprowadza się do uzupełnienia bardzo bogatego w pola formularza, wśród elementów którego znajdziemy między innymi tak nietypowe elementy, jak możliwość uzupełnienia opisu o trailer czy kraje, w których nagrywane były sceny filmu.

Aplikacja zdolna jest do automatycznego aktualizowania informacji, czerpiąc wiedzę z Internetu. Możliwe jest tworzenie list ulubionych filmów, by mieć do nich szybki dostęp na przykład w celu bezpośredniego odtworzenia, co jest możliwe dzięki integracji z programem VLC Media Player.

Wymagania!
Program wymaga do działania zainstalowanego środowiska uruchomieniowego Java, jak również przeglądarki internetowej, na której opiera swoje działanie. Bezproblemową pracę zapewnimy sobie korzystając z najnowszych wersji Internet Explorera, Mozilli Firefox lub Google Chrome'a.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Movies by CraigWorksMovies by CraigWorks 0.2.6 Build 1914
Wersja stabilna
34.95 MB | 2015-06-24

Ilość pobrań: 105 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Movies by CraigWorks