w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 665
Wszystkich postów: 939060
Wszystkich tematów: 138939

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

MAGIX Music Maker 2017 24.1.5.119


MAGIX Music Maker 2015 to zaawansowany program, przeznaczony do tworzenia, nagrywania i edycji utworów muzycznych. Aplikacja pozwala na korzystanie z ponad 3000 próbek dźwiękowych i pętli, związanych z 6 różnymi gatunkami muzycznymi. Dostępnych jest 99 ścieżek, które można w intuicyjny sposób edytować, łączyć ze sobą, miksować, itd. Program oferuje rozbudowany zestaw efektów i wirtualnych instrumentów, wspiera także wtyczki VST.

Główne funkcje aplikacji:

• ponad 2000 wbudowanych próbek i pętli (dodatkowy tysiąc do pobrania za darmo) - są one zgromadzone w 6 bibliotekach dźwiękowych, tzw. Soundpools, które reprezentują określone gatunki muzyczne: pop-rock, hip hop, dance, techno, chillout oraz dubstep. Do odsłuchiwania próbek, pętli, bitów itd. służy odtwarzacz Vita2 Sample Player.
• możliwość korzystania aż z 99 ścieżek,
• nagrywanie głosu i realnych instrumentów - moduł Vocal Tune, wyposażony w narzędzie regulujące tonację (Pitch) oraz korygujący nuty spoza klucza w wokalu lub instrumentach grających solo, a także moduł Vandal SE, wzmacniacz gitarowy i basowy, który zapewnia autentyczne brzmienie o wysokiej jakości,
• tworzenie muzyki przy pomocy wirtualnych instrumentów i efektów - łączenie sampli, loopów, bitów, itp., które pochodzą z Soundpooli, instrumentów Vita Solo, syntezatora DN-e1, automatu perkusyjnego BeatBox2, sekwencera i syntezatora bębnów Robota Drum Machine, modułu Power Gitar (niestety nie został wbudowany w aplikację i trzeba go pobrać po instalacji programu, ale jest darmowy) oraz keyboardu Electric Piano. Wykorzystanie zintegrowanego edytora MIDI do tworzenia nowych dźwięków lub modyfikowania już dostępnych, obsługa wtyczek VST, pozwalających na stosowanie wielu dodatkowych instrumentów i efektów, a także dostęp online do katalogu Catooh, wypełnionego pokaźną liczbą Soundpooli i rozmaitymi efektami,
• miksowanie – profesjonalny mikser, dający dostęp do całego szeregu efektów studyjnych, które można wykorzystać na każdej z 99 ścieżek – podstawowe efekty m.in. takie jak korektor, echo, pogłos, opóźnienie, tempo, delay, a także efekty należące do serii essentialFX (np. chorus, flanger) oraz rozbudowanego pakietu Vintage Effects Suite,
• remiksowanie – narzędzia Remix Agent i Remix Maker, pozwalające w łatwy sposób remiksować utwory muzyczne według preferencji użytkownika, a także narzędzie Loop Designer, które umożliwia tworzenie i miksowanie pętli, oferując rytmiczne przejścia, filtry, powtórzenia oraz losowość.
• funkcja tworzenia podkładów muzycznych dla klipów wideo i eksportowania w ten sposób połączonego dźwięku z obrazem do pojedynczego pliku,
• udostępnianie własnych utworów w sieci, opcje publikowania ich na Facebooku, SoundCloud oraz YouTube, a także wypalanie nagrań na płycie CD,
• wraz z zakupem MAGIX Music Maker 2014 otrzymujemy za darmo pełną wersję MAGIX Music Studio 2,
• obsługiwane formaty wejściowe i wyjściowe - WAV, MP3, OGG Vorbis, WMA, Quick Time, MIDI, FLAC, CD-A (tylko import), BMP, JPG, AVI, MXV, WMV.

Szata graficzna programu posiada nowoczesny i elegancki wygląd, została wykonana z dużym wyczuciem estetyki. Obsługa MAGIX Music Maker jest intuicyjna, jednak użytkownicy mniej zaznajomieni z obróbką i tworzeniem muzyki za pomocą komputera, będą potrzebować trochę czasu na zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami. Na stronie producenta oraz w samej aplikacji można znaleźć wyczerpujące instrukcje, pomocne informacje są także dostępne na forum społeczności skupionej wokół programu.

Uwaga!
Program nie oferuje zintegrowanych wtyczek VST, należy dodać je do niego samodzielnie.
Instalator aplikacji usiłuje zainstalować także dwa programy zewnętrzne, z których jeden ma opinię uciążliwego dla użytkowników - jest nim Ask Toolbar. Aby mieć możliwość pominięcia dodatkowych programów, należy skorzystać z opcji instalacji zdefiniowanej.

Ograniczenia!
Wersji trial można używać przez okres 30 dni, ale tylko wtedy, gdy zarejestrujemy się bezpłatnie na stronie producenta. W wypadku braku rejestracji, mamy do dyspozycji jedynie 7 dni. Na stronie producenta można dokonać zakupu pełnej wersji aplikacji. Istnieje także wersja Magix Music Maker Premium, bogatsza w możliwości, informacje o różnicach pomiędzy nią a wersją normalną, znajdują się w witrynie twórców programu.

Wymagania!
Do instalacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Program jest najpierw pobierany z sieci za pomocą menadżera pobierania firmy MAGIX AG.
Ważniejsze wymagania sprzętowe:
Procesor: minimalnie jednordzeniowy od 2 GHz.
RAM: 1 GB (zalecane 2 GB).
Miejsce na twardym dysku: 7,5 GB (początkowo znacznie mniej).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
MAGIX Music MakerMAGIX Music Maker 2017 24.1.5.119
Wersja stabilna
4.24 MB | 2017-09-28

Ilość pobrań: 2052 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (7)
MAGIX Music Maker
avatararrow
~marta | 2015.05.08 10:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
hej, mam problem. mianowicie gdy przeciagam utwor do programu wyskakuje mi probem ID3 (chodzi chyba o ochrone danych). wczoraj wszystko dzialalo dzis juz nie. bardzo prosze o pomoc.
MAGIX Music Maker 2015 21.0.0.30
avatararrow
~dek | 2015.04.30 23:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po zmianie dysku i płyty,program okazał się być OEM,o czym producent nie raczył poinformować.Kilkadziesiąt godzin spędzonych nad tym "cudactwem"i wszystkie projekty można wyrzucić do kosza tak samo, jak i wydane pieniądze.
MAGIX Music Maker 2015 21.0.0.30
avatararrow
~rv | 2015.03.04 09:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
magix jest w wielu krajach zadzwon do innego kraju albo sprawdzc aktualny numerczy nie ma adnotacji ze zostal zmieniony
MAGIX Music Maker 2015 21.0.0.30
avatararrow
~POMOCY | 2015.02.18 23:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kupiłam MMM 2015 i... nie mogę go zarejestrować!!! Już trzeci tydzień próbuję dodzwonić się do pomocy technicznej, ale nikt nie raczy odebrać.
Może tu mi ktoś pomoże?
Wpisuję serial nr i mail, a kiedy chcę zarejestrować, wyskakuje komunikat, że nie można się połączyć z internetem lub jest blokada z zapory sys. (gdzie już dodałam MMM do wyjątków, a nawet czasowo ją wyłączyłam).
Błagam o pomoc, bo powoli mam już dość!
MAGIX Music Maker 2015 21.0.0.30
avatararrow
~Tiamat | 2014.07.28 09:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ileż tu komentarzy, przesianych przez sito!!!
MMM zawieszasz się kiedy chcesz, aranżerze!
Ach, i jeszcze ta matematyka!
MAGIX Music Maker 2014 20.0.5.56
avatararrow
~Tiamat | 2014.07.28 09:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Magix MM zawiesza się nagle i ...wszystko przepada, (podobnie jak w Blenderze) a zapisywanie kopii zapasowej w tym nagłym wypadku, tak jak to robi M Word, nie spełnia oczekiwań. Ponadto ,dźwięk jest opóźniony.Dajesz sygnał myszką a dźwięk zastanawia się zanim odpowie.
Nie można też doprosić się o sprzedaż dodatkowych instrumentów, np. Space Pad.Polecenie zapłać kartą i już, nie brzmi zachęcająco.
Mylą też kompozycję z aranżacją, a przecież są tam instrumenty na których można wygrywać własne kompozycje.
MAGIX Music Maker 2014 20.0.5.56
avatararrow
~haski | 2014.01.22 16:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program spełnia wszelkie,niezbyt wygórowane wymagania.Oferuje wszystko,czego potrzebuje muzyk-amator.Jedyny minus programu,to pomoc techniczna,która nie raczy odpowiedzieć na zapytanie klienta i choćby skierować do kogoś,kto bardziej dba o odbiorcę produktu.
MAGIX Music Maker 2014 20.0.2.35