w
googluj

Music Editing Master 11.6.5


Music Editing Master to program umożliwiający wprowadzanie podstawowych zmian w utworach muzycznych w zakresie ich przycinania, tonacji i efektów, umożliwiając przy okazji zapisywanie ich na płytach oraz dodatkowe modyfikacje. Pozwala również na edycję kilku plików jednocześnie, co znacząco może wpłynąć na szybkość wykorzystania możliwości programu przez użytkownika.

Program cechuje się przyjaznym interfejsem, który podzielony jest na wygodne sekcje. Dominujące jest okno prawego i lewego kanału edytowanego w danym momencie utworu, które przedstawia wykresy fali dźwiękowych danej piosenki. Lewy panel narzędzi pozwala skorzystać z wielu opcji związanych z efektami dźwiękowymi, po zaznaczeniu interesującego nas fragmentu na osi czasu. Wygląd aplikacji można edytować dzięki ustawieniom, za pomocą których możliwa jest zmiana kolorystyki poszczególnych elementów; co ciekawe, nie bazuje ona na gotowych propozycjach, a pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować kolor danego elementu, korzystając z palety.

Prócz podstawowych możliwości związanych z edycją fonii, aplikacja pozwala nagrywać dźwięki z zewnętrznego źródła audio czy, wykorzystując wbudowany syntezator, przekształcać wpisany tekst na mowę. Obsługa programu ułatwiona jest dzięki implementacji metody "przeciągnij i upuść" oraz wygodnemu eksploratorowi plików, który wbudowany jest w aplikację i dostępny w dolnej części jej okna pracy.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala zapisać jedynie część edytowanego utworu.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Music Editing MasterMusic Editing Master 11.6.5
Wersja stabilna
13.42 MB | 2018-09-29

Ilość pobrań: 590 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Music Editing Master