w
googluj
pl

Macgo Free Media Player 2.17.4


Macgo Free Media Player to całkowicie darmowy odtwarzacz wideo pozwalający na odczyt filmów z plików oraz płyt DVD, obsługujący rozdzielczości fullHD, 4k oraz dźwięk przestrzenny. Możliwe jest stosowanie zewnętrznych napisów, a dzięki ustawieniom – między innymi edycję ich wyglądu oraz sposobu wyświetlania. Atutem całości jest szybka praca (zarówno ładowanie plików, jak i uruchamianie samego programu), prosta obsługa i brak skomplikowanych opcji – jest to jeden z ciekawszych, prostych odtwarzaczy.

Po uruchomieniu programu od razu zachęcani jesteśmy do wskazania pliku, który chcemy odtworzyć. Wystarczy użyć eksploratora, a dany film zostanie naprawdę szybko załadowany do aplikacji. Podstawowe kontrolki odtwarzania znajdują się w dolnej części interfejsu, natomiast w opcjach na górnym pasku znajdziemy kilka bardziej szczegółowych ustawień, na przykład rozmiar wideo, zmianę proporcji odtwarzanego obrazu, czy też wybór urządzenia audio, na którym odtwarzany jest dźwięk.

Większość z elementów można obsługiwać również skrótami klawiaturowymi – poznamy je bezpośrednio przy nazwie danej opcji w menu, jednak większość z nich jest intuicyjna (np. odtwarzanie uruchomimy Spacją, zaś głośność skontrolujemy kombinacją Ctrl i strzałek góra-dół). Warto dodać, iż w programie dostępne jest tworzenie list odtwarzania, regulacja parametrów obrazu (kontrast, jasność, gamma itp.) oraz regulacja synchronizacji audio z obrazem. Na plus zaliczyć można również obecność opcji pozwalającej bezpośrednio z aplikacji sprawdzić aktualność wersji (bez konieczności samodzielnego odwiedzania strony producenta).

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczne jest posiadanie dodatku Service Pack 2 lub instalacja Service Pack 3 (SP2 nie jest już dostępne).

Spolszczenie!
Nieliczne elementy interfejsu nie zostały poprawnie przetłumaczone na język polski.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Macgo Free Media PlayerMacgo Free Media Player 2.17.4
Wersja stabilna
33.91 MB | 2019-04-21

Ilość pobrań: 1285 | W tym miesiącu: 27 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Macgo Free Media Player