w
googluj

Dashcam Viewer 2.7.8


Dashcam Viewer – program ułatwiający czytelne wyświetlanie nagrań z samochodowych wideorejestratorów. Aplikacja pokazuje zarówno nagranie wideo, jak i wygodne wskaźniki prędkości, przeciążeń oraz lokalizację na mapie. Dzięki wielu widokom związanym z odczytem GPS, pozwoli łatwo powiązać zarejestrowany film z faktyczną lokalizacją pojazdu na drodze. Ciekawe prezentują się także możliwości wykreślenia całej przebytej trasy na mapie z kolorystycznym uwzględnieniem prędkości, z jaką poruszał się pojazd. Analiza tego typu danych może okazać się przydatna nie tylko ze względu na prywatne potrzeby i dla zaspokojenia ciekawości, ale również na przykład w celu zgromadzenia odpowiedniego materiału dowodowego, jeśli uczestniczyliśmy w jakimś zdarzeniu drogowym.

Obsługa aplikacji jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. Po uruchomieniu wystarczy wczytać do programu odpowiedni plik z nagraniem – w przypadku zapisów lokalizacyjnych, aplikacja poradzi sobie z formatami CSV, Google Earth KML, oraz GPX. Przeglądanie filmów i pozostałych danych odbywa się w interfejsie podzielonych na kilka fizycznie oddzielnych okien, dzięki czemu łatwo przemieszczać je na pulpicie, by uzyskać najwygodniejszy dla nas widok. Poza samą możliwością przeglądania nagrań, aplikacja pozwala również eksportować wycinki filmów do osobnych plików.

Podczas korzystania z programu zdecydowanie warto zajrzeć do ustawień. Jest ich całkiem sporo i dotyczą głównie szczegółów wyświetlania informacji w poszczególnych widokach podczas odtwarzania. Można na przykład zmodyfikować jednostki lub samodzielnie wybrać odpowiednie zakresy dla kolorystyki prędkości obrazowanej na mapie w widoku trasy.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala na odtworzenie maksymalnie 5 nagrań przy jednym uruchomieniu aplikacji.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (18 głosów)

Strefa Download programu
Dashcam ViewerDashcam Viewer 2.7.8
Wersja stabilna 32-bitowa
56.88 MB | 2018-02-19
Dashcam Viewer 3.2.5
Wersja stabilna 64-bitowa
74.85 MB | 2019-06-03

Ilość pobrań: 3673 | W tym miesiącu: 36 | W poprzednim miesiącu: 34

Komentarze (0)
Dashcam Viewer