w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 100
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127644

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni
pl

FooPlayer 2.2.8


FooPlayer to w pełni bezpłatny i bardzo wszechstronny odtwarzacz plików multimedialnych, wyposażony również w funkcję nagrywania pulpitu i przechwytywania głosu.

Interfejs programu jest prosty, intuicyjny i estetyczny. Oprócz odtwarzania pojedynczych plików oraz całych katalogów, możliwe jest także układanie list odtwarzania, otwieranie plików z napisami (w formatach m.in SRT, SUB, SSA i TXT) i regulacja czasu ich wyświetlania, wybór ścieżki audio (jeśli w pliku dostępna jest więcej niż jedna) bądź zastępowanie jej plikiem zewnętrznym, usuwanie przeplotów, nakładanie na obraz filtrów, zmiana proporcji obrazu czy przełączanie między poszczególnymi ekranami (w konfiguracji wielomonitorowej). W program wbudowany jest także korektor (equalizer), współpracujący zarówno z muzyką, jak i z filmami.

Jak twierdzi producent, FooPlayer odtwarza niemalże wszystkie formaty audio i wideo znane na świecie. Ciekawą funkcją programu jest również odtwarzanie uszkodzonych multimediów z jedynie okazjonalnymi zakłóceniami. Z poziomu programu możemy także wybrać kodeki audio i wideo, których chcemy używać do odtwarzania multimediów.

Osobnym modułem aplikacji jest moduł przechwytywania obrazu i dźwięku, przy pomocy którego przechwycimy widok pulpitu bądź obraz z kamery internetowej, zsynchronizujemy z nim dźwięk, pochodzący z urządzenia takiego jak mikrofon, a całość zapiszemy w formacie AVI, WMV lub innym; w ten sposób możemy tworzyć prezentacje, samouczki, demonstracje i wszelkie inne filmiki instruktażowe.

FooPlayer to odtwarzacz, który z czystym sumieniem można polecić każdemu użytkownikowi – nie ustępuje on w niczym najpopularniejszym programom tego typu, obecnym na rynku.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (12 głosów)

Strefa Download programu
FooPlayerFooPlayer 2.2.8
Wersja stabilna
17.5 MB | 2014-06-26

Ilość pobrań: 1226 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (3)
FooPlayer
avatararrow
~pj.seniorek | 2016.02.11 19:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przeciętniak, jakich wiele.............
FooPlayer 2.2.8
avatararrow
~Hell vision | 2015.02.09 22:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Odtwarza chyba jako jedyny darmowy pliki MXF czyli format zapisu kamer Canon np FX -100
FooPlayer 2.2.8
avatararrow
~jan | 2014.08.31 16:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
zupełnie nie radzi sobie z plikami TS
FooPlayer 2.2.8