w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 495
Wszystkich postów: 962338
Wszystkich tematów: 166757

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Imagen 3.1.2


Imagen to odtwarzacz multimedialny, stworzony początkowo z myślą o odtwarzaniu formatu HAV (plików pochodzących bezpośrednio z niektórych modelów kamer), lecz odtwarzający również wiele innych, bardziej popularnych formatów. wideo Aplikacja radzi sobie również z muzyką i zdjęciami.

Z poziomu programu dostępny jest prosty menedżer multimediów, pozwalający na szybkie skopiowanie, usunięcie bądź zmianę nazwy odtwarzanego pliku. Oprócz tego, program wyposażony jest w podstawowe funkcje: odtwarzanie, pauzę, regulację głośności, tryb pełnoekranowy. Możliwe jest również odtwarzanie filmów klatka po klatce i robienie zrzutów aktualnej klatki. Po zainstalowaniu dodatkowego komponentu (VideoMach tego samego producenta), z poziomu programu będziemy mogli konwertować multimedia między formatami. Unikalną funkcją programu jest odtwarzanie sekwencji obrazków z określoną szybkością, zupełnie jakby stanowiły klatki pliku wideo.

Wśród obsługiwanych formatów AC3, AVI, BAY, BMP, CINE, FLC, GIF, HAV, JP2, JPEG, MPA/MP3/MP3, MPEG, OGG, OGV, PCX, PNG, PNM, RGB, TGA, TIFF, WAV, WMA, WMV, XPM, ASF, MOV, MP4. Wśród wymienionych formatów znalazł się także format GIF. Krótkie animacje są poprawnie odtwarzane przez Imagen, choć zdarzają się niewielkie niedoskonałości w wyświetlaniu.

Niestety, w obecnej wersji aplikacji nie jest możliwe odtwarzanie filmów z napisami, co stanowi spory minus programu. Mamy nadzieję, że taka opcja pojawi się w przyszłości.

Imagen to dobry wybór dla osób poszukujących prostego, lecz niezawodnego i uniwersalnego odtwarzacza multimediów. Posiadaczy słabszych komputerów ucieszy też fakt, że program zużywa bardzo mało zasobów sprzętowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
ImagenImagen 3.1.2
Wersja stabilna
1.74 MB | 2013-10-04

Ilość pobrań: 1313 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Imagen