w
googluj
pl

3nity Media Player 5.1.0.76


3nity Media Player to niewielki odtwarzacz multimediów, zdolny obsłużyć większość najpopularniejszych typów plików, w tym MPEG-2, MPEG-4, H.264, DIVX, MPEG-1, MP3, OGG, AAC. Charakteryzuje się stabilną pracą i szybkim uruchamianiem plików. Program może posłużyć także do uruchamiania włożonych do komputera płyt – sprawnie obsługiwane są nośniki CD oraz DVD, włącznie z napisami do filmów (oferowana jest tutaj pełna funkcjonalność znana na przykład z domowych odtwarzaczy DVD).

Aplikacja może być także z powodzeniem wykorzystana jako rejestrator materiału wideo, który wprowadzany jest do komputera na przykład z karty telewizyjnej lub innych wejść wideo. Sama obsługa program jest prosta, również dzięki wykorzystaniu do niej licznych skrótów klawiaturowych. Mają one zastosowanie także podczas odtwarzania samego materiału, kiedy mogą służyć między innymi do powiększania obrazu. Choć ogólnie program wydaje się być dopracowanym, ale jednak podstawowym odtwarzaczem, szczególnie miło prezentują się takie dodatki, jak obsługa rozwiązań wielomonitorowych, czy też możliwość korzystania z automatycznych ustawień jakości oraz filtrów.

Odtwarzacz rozwijany jest w ramach licencji z otwartym kodem. Stwarza to niemal nieograniczone możliwości rozwoju projektu, który może być wspierany przed dowolnych twórców ze wszystkich stron świata. Taka sytuacja jest jednak zaraz źródłem częstych błędów. W tym przypadku (a przynajmniej w chwili pisania niniejszego tekstu), producenci oficjalnie zwracają uwagę na niedopracowany jeszcze moduł różnego rodzaju elementów menu podczas odtwarzania pełnych filmów, które są w nie wyposażone. Ewentualne problem z funkcjonowaniem z pewnością zostaną rozwiązane w przyszłości.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
3nity Media Player3nity Media Player 5.1.0.76
Wersja stabilna
14.8 MB | 2019-02-20
przejdź
3nity Media Player Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 759 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
3nity Media Player