w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Files Terminator Free 2.6.0.2


Files Terminator Free to lekkie, darmowe narzędzie do trwałego usuwania danych. Aplikacja pozwala użytkownikowi na pozbycie się prywatnych plików i folderów (dokumenty, zdjęcia, ustawienia, nagrania wideo) w taki sposób, by ich późniejsze odczytanie za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania było niemożliwe.

Program posiada ograniczony do minimum, prosty w obsłudze interfejs. Do dyspozycji mamy trzy funkcje, pozwalające odpowiednio na: usunięcie wskazanych plików (przycisk "Destroy File(s)", usunięcie folderów (przycisk "Destroy Folder") oraz wymazanie wolnej przestrzeni dyskowej dla wskazanej partycji (opcja "Destroy Free Space"). Działanie aplikacji opiera się na kilku standardowych algorytmach, różniących się szybkością działania i skutecznością (Pseudorandom, British HMG IS5, Random, Russian GOST P50739-95, US Department of Defense DoD 5220.22-M(E), German VSITR, Canadian RCMP TSSIT OPS-II, Bruce Schneier, Peter Gutmann). Po odpowiednim skonfigurowaniu narzędzia, przystępujemy do niszczenia prywatnych danych. Po zatwierdzeniu ostrzeżenia, przebieg procesu będzie można śledzić za pomocą paska postępu, który zostanie wyświetlony w nowym oknie. Komfort użytkowania programu zwiększa obsługa mechanizmu Drag&Drop - aby usunąć dane, wystarczy po prostu przeciągnąć je na główne okno aplikacji.

Files Terminator jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana w dowolnych zastosowaniach, także komercyjnych. Jeśli program przypadł nam do gustu, warto rozważyć donację na rzecz producenta.

Uwaga!
Aplikacja jest przeznaczona dla tylko dla doświadczonych użytkowników komputera. Niepoprawne użytkowanie programu może doprowadzić do nieodwracalnej utraty danych!

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Files Terminator FreeFiles Terminator Free 2.6.0.2
Wersja stabilna
2.86 MB | 2016-06-23

Ilość pobrań: 672 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Files Terminator Free
avatararrow
~Użytkownik37 | 2015.01.09 19:07
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry program ! Konkretnie usuwa cały folder bez zabawy z plikami jak w większości programów, bez problemu kasuje również pliki z "uszkodzonych" lokalizacji dysku.
POLECAM !
Files Terminator Free 2.6.0.1