w
googluj

ChrisPC Free Anonymous Proxy 9.24.308


ChrisPC Free Anonymous Proxy jest wydajnym i stabilnym narzędziem pozwalającym na łączenie się przez serwery proxy. Użycie tego typu punktów pośredniczących pozwala nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się w zasobach Internetu. Uzyskanie adresu IP przypisanego do konkretnego położenia geograficznego (na przykład państwa) umożliwia również dostęp do lokalnych serwisów i usług, przede wszystkim radia, telewizji i portali tematycznych. Program posiada ponadto wsparcie dla wielu popularnych przeglądarek internetowych, w tym Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome. Działa również z innymi programami łączącymi się z siecią. Całość okraszona jest intuicyjnym i ergonomicznym interfejsem.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, mimo dostępności tylko i wyłącznie angielskiej wersji językowej. Wystarczy wybrać interesującą nas lokalizację z listy oraz nacisnąć przycisk "Connect to proxy". Następnie program łączy się z serwerem. Proces ten może zająć od kilku do kilkudziesięciu sekund, w zależności od posiadanego sprzętu i umiejscowienia proxy. Jeśli połączenie przebiegło poprawnie, aplikacja informuje użytkownika powiadomieniem tekstowym. Po zakończonej pracy naciskamy na "Stop connection". ChrisPC Free Anonymous Proxy można obsługiwać ponadto za pomocą zasobnika systemowego (obok zegara). Aplikacja posiada dwa dodatkowe przełączniki, pozwalające na użycie serwerów pośredniczących przy każdym starcie oraz wybieranie tylko anonimowych proxy w przypadku wolnego połączenia.

Całość jak sama nazwa wskazuje jest darmowa, rozpowszechniana na zasadach licencji freeware. Aplikacja działa bezproblemowo na wszystkich najnowszych systemach z rodziny Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (14 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC Free Anonymous ProxyChrisPC Free Anonymous Proxy 9.24.308
Wersja stabilna
6.09 MB | 2024-03-08

Ilość pobrań: 13712 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (3)
ChrisPC Free Anonymous Proxy
avatararrow
~andylarkin25 | 2016.02.11 10:05
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
"Mały syfik" to instaluje tylko wtedy jak się nie czyta tego co się instaluje, wystarczy wybrać opcję nie instalowania dodatkowych komponentów i zainstaluje tylko to co trzeba. Program jest świetny, robi co trzeba. Polecam
ChrisPC Free Anonymous Proxy 6.40
avatararrow
~dzdz | 2013.03.07 14:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po za tym, że instaluje mały syfik na komputerze program działa sprawnie.
ChrisPC Free Anonymous Proxy 3.10
avatararrow
~Oficyna | 2011.07.10 16:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Z opisu zapowiada się świetnie, zobaczymy jak to jest w praktyce...