w
googluj

Windows Hider 1.1.25


Windows Hider – darmowy program do błyskawicznego ukrywania wybranych okien i aplikacji, które są w danym momencie uruchomione. Program pozwoli więc skutecznie chronić prywatność w domu przed członkami rodziny bądź w pracy przed współpracownikami i szefem.

Aplikacja, z wykorzystaniem ustalonych przez nas skrótów klawiszowych, natychmiastowo ukrywa wybrane okna i programy tak, że znikają one z pulpitu, paska zadań i zasobnika systemowego. Jest to z pewnością bardzo przydatna funkcja, gdy chcemy szybko ukryć aktualną zawartość ekranu komputera przed osobami trzecimi. Dodatkowo, działanie to nie powoduje utraty jakichkolwiek danych, jeżeli np. ukryliśmy edytor tekstu.

Program pozwala na dokonanie bardzo szczegółowej konfiguracji, dzięki czemu maksymalnie dopasujemy działanie aplikacji do swoich potrzeb. Narzędzie umożliwia umieszczenie otwartych okien i aplikacji w czterech grupach, z odrębnym skrótem klawiszowym dla każdej z nich. Nie ma zatem potrzeby ukrywania wszystkich programów jednocześnie. Możemy wygodnie rozmieścić je w odrębnych grupach i ukrywać naprzemiennie. Ponadto, Windows Hider oferuje możliwość wyłączenia dźwięku dla poszczególnych grup – wyciszenie następuje razem z ukryciem wybranych programów, czyli po użyciu skrótu klawiszowego. Jest to więc bardzo pomocna funkcja, np. podczas oglądania filmu. Ponowne wciśnięcie skrótu przywraca ukryte okna i dźwięku.

Podczas ustalania skrótów klawiszowych warto pamiętać, by nie kolidowały one z istniejącymi skrótami, czy to systemu, czy to otwartych aktualnie aplikacji. Wybierając skrót, należy ustawić taki, który nie jest używany przez żaden inny program.

Dostępna również wersja Portable.

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga praw administratora komputera. Należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji i z menu wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Do uruchomienia programu wymagane jest zainstalowanie bibliotek .NET Framework.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows HiderWindows Hider 1.1.25
Wersja stabilna
0.46 MB | 2011-09-12

Ilość pobrań: 1389 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Windows Hider
avatararrow
~pj.seniorek | 2015.04.06 12:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam. Jest dobry w tym, do czego został przeznaczony.
Windows Hider 1.1.25
avatararrow
~Bazzz | 2011.09.12 19:19
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do pracy jak znalazł.