w
googluj
pl

CyberGhost VPN 6.1.0.44376


CyberGhost VPN to narzędzie do anonimizacji działań użytkownika w sieci. Narzędzie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności podczas przeglądania stron www oraz korzystania z narzędzi łączących się z Internetem. Jak sama nazwa wskazuje, mechanizm jest oparty na połączeniu z zewnętrznym serwerem VPN i szyfrowaniu wysyłanych przez nasz komputer danych.

Obsługa programu nie sprawi problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Narzędzie zaraz po instalacji jest gotowe do działania - samodzielnie dobiera najbardziej optymalne ustawienia. W razie potrzeby możemy zmienić preferencję automatycznego wyboru (najszybszy/najbezpieczniejszy/polecany) - niestety w wersji bezpłatnej nie możemy samodzielnie wybrać serwera. Program informuje nas o bieżącym statusie połączenia VPN oraz naszych adresach IP. Opcje konfiguracyjne zostały ograniczone do minimum. Dostosujemy zachowanie w przypadku utraty połączenia oraz kilka ustawień związanych z bezpieczeństwem (kontrola siły hasła, wyświetlanie ostrzeżeń, usuwanie plików cookies i historii przeglądarki Internet Explorer). Przydatna może okazać się także lista wyjątków. Zdefiniowane przez nas pozycje adresy URL/IP nie staną się anonimowe - połączenie będzie się odbywać w standardowy sposób.

Po ustanowieniu połączenia, program możemy zminimalizować do zasobnika systemowego - dzięki temu nie będzie nam przeszkadzał w pracy na komputerze. W prosty sposób dodamy również aplikację do autostartu.

Uwaga!
Instalacja odbywa się w trybie online. W trakcie procesu należy zatwierdzić monit dotyczący zabezpieczeń systemu operacyjnego.

Ograniczenia!
Program posiada kilka dosyć istotnych ograniczeń - w wersji bezpłatnej mamy do wykorzystania 1 gigabajt transferu miesięcznie, dodatkowo limitowane są: prędkość wysyłania/odbierania danych, czas ciągłego połączenia (do 6 godzin). Oprócz tego niektóre funkcje pełnej wersji są zablokowane, a w trakcie działania aplikacji wyświetlane są reklamy.

Wymagania!
Do korzystania z CyberGhost VPN niezbędne jest założenie bezpłatnego konta na serwerach producenta. Możemy to zrobić bezpośrednio z poziomu interfejsu aplikacji.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (16 głosów)

Strefa Download programu
CyberGhost VPNCyberGhost VPN 6.1.0.44376
Wersja stabilna
17.14 MB | 2017-03-23

Ilość pobrań: 10675 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (4)
CyberGhost VPN
avatararrow
~ex | 2016.06.18 23:11
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
limit 1 gigabajt transferu miesięcznie - tyle to ja biorę w jeden dzień !!!
CyberGhost VPN 5.5.1.3
avatararrow
Dareks67 | 2015.12.20 15:50
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny (zwłaszcza w wersji płatnej) program do maskowania adresu IP.
CyberGhost VPN 5.5.0.2
avatararrow
~jaco | 2015.02.19 18:17
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie

~Mononoke - widocznie to program nie dla ciebie , to jest wersja darmowa czyli z ograniczeniami i reklamami sprawdź sobie cyberghost premium lub premium plus . To że byłaś zalogowana to nie znaczy ze program działał na dole jest taki okrągły przycisk który trzeba włączyć i wtedy następuje połączenie i komunikat ze ochrona jest włączona . Program wymiata nawet w wersji free tylko trzeba umieć z niego korzystać i wiedzieć do czego on służy .
CyberGhost VPN 5.0.14.6
avatararrow
~Mononoke | 2013.11.05 14:26
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie mam pojęcia, jakim cudem ten program ma tyle gwiazdek, ale to totalne dno. Pierwszy raz miałam do czynienia z programem do ukrywania ip, który tak zacina całego kompa, podczas przełączania odcina neta w dowolnym momencie, przez co nie spełnia swojej funkcji, bo nawet jak się skądś wylogowałam na zmienionym ip po odświeżeniu strony byłam zalogowana nadal i wtedy wychodziła już moja prawdziwa lokacja. Co więcej przed każdą zmianą ip trzeba odczekać 30 sek i wyskakuje multum reklam zachęcających nas do kupna pełnej wersji tego dziadostwa.
CyberGhost VPN 5.0.9.8