w
googluj
pl

My Lockbox 4.1 Build 4.1.5.725


My Lockbox to program służący do zabezpieczania folderów przed niepowołanym dostępem. Ochrona katalogów użytkownika polega na ukryciu ich zawartości - dane nie będą widoczne z poziomu dowolnego menedżera plików oraz standardowych kontrolek, takich jak okna dialogowe. Odblokowanie katalogu jest możliwe wyłącznie po podaniu hasła. Rozwiązanie działa w trybie awaryjnym systemu Windows oraz jest w pełni kompatybilne z partycjami sformatowanymi w FAT, FAT32 i NTFS.

Program My Lockbox wyróżnia się minimalistycznym interfejsem, który z kolei pociąga za sobą prostotę obsługi. Zabezpieczenie folderów sprawdza się do wskazania ścieżki oraz naciśnięcia na przycisk "Lock". Bardziej doświadczeni odbiorcy z pewnością zainteresują się dodatkowymi możliwościami. Wśród nich znajdziemy: tworzenie listy zaufanych procesów, konfigurację powiadomień i skrótów klawiaturowych czy automatyczne ukrywanie danych (w przypadku wykrycia okresu bezczynności lub przejścia systemu w stan uśpienia). Ważną funkcją aplikacji jest również integracja z Eksploratorem Windows. W menu kontekstowym pojawi się dodatkowa opcja, pozwalająca na szybkie ukrycie wybranego przez użytkownika folderu.

Uwaga!
Instalator programu proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów, takich jak pakiet narzędziowy TuneUp Utilities. Operację tą możemy pominąć - wystarczy odznaczyć odpowiednie opcje w kreatorze.

Ograniczenia!
Program jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja jest dostępna również w wersji profesjonalnej, pozwalającej na zabezpieczenie nieograniczonej liczby folderów. Szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
My LockboxMy Lockbox 4.1 Build 4.1.5.725
Wersja stabilna
6.04 MB | 2019-04-12

Ilość pobrań: 991 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
My Lockbox
avatararrow
~dwu_rura | 2014.12.05 19:53
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Aplikacja prosta, skuteczna, przydatna. Zachęcam do wypróbowania !!!
My Lockbox 3.6.1.0