w
googluj

Faceless Internet Connection 1.3.22


Faceless Internet Connection to niewielki program, który pozwoli ukryć tożsamość użytkownika podczas przeglądania zasobów Internetu, za pomocą zmiany adresu IP. Aplikacja bazuje na adresach kilku różnych krajów, a użytkownik ma możliwość wyboru, z którego z nich program ma skorzystać.

Działanie programu może przebiegać w zasadzie bez żadnej ingerencji Internauty. Po zainstalowaniu, automatycznie uruchamia się podczas startu systemu operacyjnego i na bieżąco zmienia faktyczny adres IP, na inny, dzięki czemu symulowane jest połączenie z Siecią z innego kraju. Na życzenie użytkownika, w oknie programu możemy podejrzeć używane adresy IP. Wyświetlany jest zarówno nasz faktyczny adres, jak i obecny, który reprezentuje nas w Sieci, ponieważ podmieniany jest przez program. Sama aplikacja nie wymaga dużej ilości zasobów, więc jej działanie w tle nie powinno być zauważalne.

Faceless Internet Connection pozwala dodatkowo śledzić ilość przesłanych informacji przez połączenie sieciowe. Odpowiednią opcją w programie wywołamy proste statystyki, które poinformują nas o zajętości pamięci zarówno danych wysłanych, jak i odebranych. Dzielone są one na zużycie dzienne oraz całkowite, od momentu zainstalowania aplikacji na komputerze. Zaawansowanym użytkownikom program pozwala także wyświetlić tak zwane logi, dzięki którym można zagłębić się w szczegółową historię prób połączeń z Siecią.

Uwaga!
Domyślnie zainstalowany zostanie także dodatkowy pasek narzędzi do przeglądarki internetowej, jednak możliwe jest odznaczenie opcji jego instalacji w kreatorze.

Ograniczenia!
Wersja testowa programu działa przez 365 dni. Pozwala wymianę 2GB danych miesięcznie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Faceless Internet ConnectionFaceless Internet Connection 1.3.22
Wersja stabilna
5.8 MB | 2019-07-19

Ilość pobrań: 701 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Faceless Internet Connection