w
googluj

Astrill 3.2.0.2069


Astrill to klient sieci VPN, który pozwala surfować po Internecie z większym bezpieczeństwem, dzięki pośrednictwu serwerów producenta aplikacji, które, tunelując nasze połączenie, szyfrują adres IP komputera, utrudniając przechwycenie danych przez niepowołane osoby. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasz dostawca internetowy ma jedynie dostęp do zaszyfrowanych danych, a właściciel witryny, którą odwiedzamy, dysponuje tylko danymi udostępnionymi przez Astrill.

Zapewniana przez aplikację prywatność stanowi świetną podstawę na przykład dla przedsiębiorstw, chcących na bieżąco śledzić informacje ze stron internetowych konkurencji, bez ryzyka udostępniania własnych danych, na przykład o lokalizacji komputerów (poprzez adres IP) lub czasie połączeń z witrynami. Dzięki programowi możliwe jest także omijanie ograniczeń stawianych przez organizacje rządowe wielu państw, co pozwala uzyskać dostęp do zablokowanych wcześniej witryn.

Na uwagę zasługuje rozwinięta sekcja pomocy technicznej, w skład której wchodzi mailowy system zgłoszeń, Live-Chat na stronie internetowej, doradcy w ramach sieci Skype oraz czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu telefoniczna pomoc techniczna. Niestety obsługiwany jest jedynie język angielski.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS. W przypadku problemów z uruchomieniem programu, producent zaleca ponowną instalację z wyłączonym na ten czas oprogramowaniem antywirusowym.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona do 7 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z aplikacji, konieczne jest stworzenie konta użytkownika usługi.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AstrillAstrill 3.2.0.2069
Wersja stabilna
5.46 MB | 2017-01-31
przejdź Astrill dla Android

Ilość pobrań: 447 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Astrill