w
googluj

Burd’s Proxy Searcher 5.1


Burd’s Proxy Searcher to darmowe narzędzie, służące do wyszukiwania publicznych serwerów proxy (umożliwiających zmianę naszego adresu IP i bardziej anonimowe surfowanie w internecie). Aplikacja posiada szerokie opcje konfiguracyjne, pozwalające na odszukanie serwera proxy dokładnie dopasowanego do naszych potrzeb.

Program pozwala na szukanie proxy w dwóch najpopularniejszych odmianach: serwera HTTP oraz usługi SOCKS. Przeszukiwane są przy tym dwa źródłach: lista wyników przeglądarki Google oraz lista proxy, tworzona w oparciu o najpopularniejsze strony zbierającej dane o tego typu usługach. Znalezione serwery są testowane przez Proxy Searcher, a następnie wyświetlane na liście wraz z takimi danymi, jak ich adres IP, port nasłuchowy, kraj, w którym zlokalizowany jest serwer, typ (przezroczysty, anonimowy lub wysoce anonimowy) oraz prędkość.

Co więcej, gdy tylko dostrzeżemy na liście serwer, który oferuje wysoką prędkość lub odpowiada naszym preferencjom co do kraju pochodzenia, możemy jednym kliknięciem ustawić to proxy w jednej z obsługiwanych przeglądarek internetowych (Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome lub Internet Explorer).

W opcjach programu możemy dokładnie ustalić, jakiego typu serwery proxy nas interesują i jak mają być one wyświetlane przez program. Istnieje również możliwość dodania do czarnej listy niedziałających bądź niegodnych zaufania bramek.

Program Burd’s Proxy Searcher należy polecić wszystkim użytkownikom, którym zależy zarówno na anonimowości w internecie, jak i na czasie. Aplikacja oszczędzi im mnóstwa kłopotów, związanych zazwyczaj z wyszukiwaniem działających proxy.

Wymagania!
Do poprawnego działania, program wymaga środowiska .NET Framework w wersji 4.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (13 głosów)

Strefa Download programu
Burd’s Proxy SearcherBurd’s Proxy Searcher 5.1
Wersja stabilna
6.2 MB | 2015-09-10

Ilość pobrań: 3945 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
Burd’s Proxy Searcher
avatararrow
~ja | 2015.09.10 16:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie mogę pobrać wywala mi stronę
Burd’s Proxy Searcher 5.0
avatararrow
~Lukasz | 2015.04.15 22:08
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Moim zdaniem najlepsze narzędzie do proxy. Wyszukuje najszybszy serwer, umożliwia wykorzystanie go na najpopularniejszych wyszukiwarkach. Open Source, wiec można sprawdzić czy nie ma zapędów szpiegujących. Wszystko jawne i darmowe.
Burd’s Proxy Searcher 4.8