w
googluj

Remo Privacy Cleaner FREE Edition 1.0.0.35


Remo Privacy Cleaner to aplikacja służąca do błyskawicznego i trwałego usuwania wszelkich prywatnych danych, które – po dostaniu się w niepowołane ręce – mogłyby nam zaszkodzić. Wśród elementów kasowanych przez program znajdują się historie przeglądania internetu i pobierania, dzienniki aktywności systemu, zawartość kosza, pliki tymczasowe, hasła i formularze zapamiętane na stronach internetowych, a nawet zawartość schowka. Remo Privacy Cleaner zajmuje się też wieloma innymi wrażliwymi porcjami danych oraz pozwala na utrzymanie porządku w systemie poprzez usuwanie tzw. plików śmieciowych (junk files).

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i utrzymany w kafelkowej estetyce, charakterystycznej dla najnowszej edycji systemu Windows. Wśród funkcji dostępnych po uruchomieniu znajdziemy:
• One Click Clean, pozwalającą na szybkie skasowanie najbardziej wrażliwych danych: historii przeglądania dokumentów, zawartości schowka, danych przeglądarki (w tym ciasteczek), plików znajdujących się w koszu etc.,
• Clear PC Junk, stanowiącą rdzeń programu; tutaj możemy precyzyjnie określić rodzaje danych, z jakich system zostanie oczyszczony; ta opcja pozwala na odzyskanie sporych ilości przestrzeni dyskowej i poprawę wydajności systemu,
• usuwanie śladów i plików śmieciowych, pozostawianych przez aplikacje,
• czyszczenie wolnej przestrzeni dyskowej, dzięki czemu ostatecznie pozbędziemy się plików, które mogłyby zostać odzyskane przy pomocy odpowiednich narzędzi.

Remo Privacy Cleaner polecamy zarówno dbającym o swoją prywatność internautom (choć, niestety, użytkownicy popularnej przeglądarki Opera nie skorzystają z funkcji programu), jak i osobom, które próbują okiełznać bałagan na komputerze.

Ograniczenia!
Niektóre opcja czyszczenia systemu (np. czyszczenie rejestru) nie są dostępne w testowanej wersji darmowej. By z nich skorzystać, konieczna będzie przesiadka na płatną wersję Pro.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Remo Privacy CleanerRemo Privacy Cleaner FREE Edition 1.0.0.35
Wersja stabilna
10.04 MB | 2016-07-24

Ilość pobrań: 686 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Remo Privacy Cleaner
avatararrow
~Krzysztof | 2014.09.23 20:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Teraz wszystko jest ok!
Remo Privacy Cleaner FREE Edition 1.0.0.33
avatararrow
~Krzysztof | 2014.09.23 19:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Panowie moderatorzy ! Program działa również w systemie windows xp ! Proszę uzupełnić zajawkę !
Remo Privacy Cleaner FREE Edition 1.0.0.33