w
googluj

DEKSI USB Security 2.8.1


DEKSI USB Security to aplikacja służąca do blokowania dostępu do komputera nieautoryzowanym urządzeniom USB, takim jak pendrive’y, dyski przenośne lub karty pamięci. W ten sposób program chroni nasze wrażliwe dane przed zniszczeniem bądź wpadnięciem w niepowołane ręce.

Aplikacja może działać zarówno na pojedynczym komputerze, jak i w całej sieci firmowej bądź domowej. Z poziomu panelu administratora można ją zainstalować na każdym z podporządkowanych urządzeń. Godną uwagi cechą programu jest to, że jego działanie jest niezauważalne dla nieświadomego użytkownika – DEKSI USB Security działa w tle, nie tworzy swojej ikonki na pasku narzędzi i nie informuje w żaden sposób o swojej obecności. Wszelkie próby podłączenia nieautoryzowanego urządzenia USB wykrywane są w czasie rzeczywistym lub zapisywane w logach programu, dostępnych administratorowi sieci.

Konto administratora oraz ustawienia programu chronione są hasłem. Możliwe jest również zabezpieczenie nim tzw. „białej listy” urządzeń USB, których używanie jest dopuszczalne.

Funkcjonalność blokad programu ograniczona jest jedynie do urządzeń pamięci przenośnej. Pozostałe urządzenia podłączane do portów USB, takie jak myszy, klawiatury oraz drukarki, nie będą blokowane.

Aplikację DEKSI USB Security polecić można zarówno firmom chcącym chronić się przed szpiegostwem przemysłowym, jak i zwykłym użytkownikom, przechowującym na dysku cenne dane.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DEKSI USB SecurityDEKSI USB Security 2.8.1
Wersja stabilna
7.77 MB | 2013-08-05

Ilość pobrań: 384 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DEKSI USB Security