w
googluj

Bitdefender Safepay 1.11.0.258


Płatności internetowe to technologia ciesząca się rosnącą popularnością, lecz wciąż narażona na ataki hakerów i złośliwego oprogramowania. Bitdefender Safepay to przeglądarka internetowa zaprojektowana w jednym celu: maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa wszelkich płatności dokonywanych przez sieć.

Po instalacji, podczas której mamy możliwość skonfigurowania serwerów proxy oraz jesteśmy poproszeni o integrację aplikacji z kontem Bitdefender, Facebook, Google lub MS Live, aplikacja uruchamia się we własnym środowisku o nazwie SecureDesktop, niemal zupełnie niezależnym od reszty systemu. Po szybkim skanowaniu pod kątem obecności złośliwego oprogramowania na komputerze, możemy rozpocząć pracę.

Przeglądarka Bitdefender Safepay jest bardzo prosta i schludna – zaprogramowano ją do wykonywania płatności elektronicznych, nie do codziennego poruszania się w sieci. Nie oznacza to, że nie radzi sobie ze zwykłymi stronami, wręcz przeciwnie – nowoczesne witryny otwierają się na niej szybko i bez problemu. Brak jej również rozszerzeń, które często stają się furtkami dla hakerów. Podczas logowania się do banku, na ekranie wyświetlana jest klawiatura wirtualna. Możemy z niej skorzystać jeśli obawiamy się, że sygnał z klawiatury manualnej zostanie przechwycony podczas wpisywania NIKu i PINu naszego konta.

Oprócz złośliwego oprogramowania, program chroni nas m.in przed fałszywymi stronami wyłudzającymi poufne dane (tzw. phishing) oraz wszelkiego rodzaju witrynami niezaufanymi.

Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszych danych i pieniędzy w internecie, z pewnością powinniśmy zainteresować się przeglądarką Bitdefender Safepay.

Ograniczenia!
Testowana wersja jest bezpłatna, lecz jej funkcjonalność jest ograniczona w stosunku do płatnej wersji Premium – w tej drugiej dostępna jest m.in ochrona Hot Spotów i sieci Wi-Fi przed atakami.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Bitdefender SafepayBitdefender Safepay 1.11.0.258
Wersja stabilna
5.42 MB | 2013-08-14

Ilość pobrań: 746 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Bitdefender Safepay