w
googluj

KeyScrambler Personal 3.12.0.0


KeyScrambler Personal to dodatek do przeglądarek internetowych, odpowiedzialny na zabezpieczanie użytkownika przed przechwytywaniem wpisywanych ciągów znaków (hasła i loginy, numery bankowości elektronicznej, wiadomości e-mail, rozmowy na czatach i w komunikatorach). Program chroni odbiorcę przed atakami intruzów jak również szkodliwymi modułami, takimi jak keyloggery czy spyware. Opiera się na zaawansowanych algorytmach, szyfrujących i modyfikujących tekst.

KeyScrambler charakteryzuje się przyjaznym interfejsem oraz niskim obciążeniem zasobów sprzętowych. Aplikacja podczas pracy minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Okno programu zostanie wywołane na wierzch tylko w przypadku wpisywania przez użytkownika tekstu - na niewielkim pasku zobaczymy informacje na temat zawartości zaszyfrowanej frazy. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają na dostosowanie działania aplikacji do potrzeb użytkownika. W łatwy sposób zmienimy położenie okna statusu na ekranie, ustawimy domyślny skrót odpowiedzialny za włączanie/wyłączanie ochrony czy też zezwolimy na szyfrowanie pustych znaków (spacji).

Program posiada bardzo dobrą dokumentację, dostępną w postaci zestawu pytań i odpowiedzi (FAQ) oraz instrukcji obsługi.

Uwaga!
KeyScrambler współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi dostępnymi na rynku - obsługiwanych jest ponad 20 pozycji z tej kategorii tematycznej. Na liście znajdują się między innymi: Comodo Dragon, Firefox, Flock, Google Chrome, Internet Explorer, Maxthon, Opera, Safari.

Ograniczenia!
Program jest dostępny za darmo w najbardziej ograniczonej funkcjonalnie wersji. Producent udostępnia również dwie płatne edycje, oznaczone nazwami Professional i Premium. Znajdziemy w nich między innymi: automatyczne pobieranie i instalowanie uaktualnień, ochronę logowania do systemu Windows, zabezpieczanie Eksploratora Windows, obsługę azjatyckich systemów kodowania znaków. Zasadniczą zaletą płatnych wersji narzędzia jest jednak wsparcie dla oprogramowania innego niż przeglądarki internetowe - chronione są również: menedżery poczty elektronicznej, komunikatory, odtwarzacze, gry online, menedżery haseł, edytory tekstu, archiwizery, programy szyfrujące, menedżery plików oraz aplikacje biurowe. Szczegółowe zestawienie znajdziemy na oficjalnej witrynie projektu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (14 głosów)

Strefa Download programu
KeyScrambler PersonalKeyScrambler Personal 3.12.0.0
Wersja stabilna
1.54 MB | 2018-09-09

Ilość pobrań: 1527 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
KeyScrambler Personal
avatararrow
~Wienio | 2014.01.11 18:17
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten sam komentarz od jacabad jest na innych stronach.
KeyScrambler Personal 3.3.0.0
avatararrow
~jacabad | 2013.10.10 08:28
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny lekki programik który pozwala bezpiecznie zalogować się na swoje konto bankowe lub mailowe szyfrując nasze hasła i nazwy użytkowników w czasie rzeczywistym mogę śmiało go polecić
KeyScrambler Personal 3.2.0.3