w
googluj

AntiPhotoSpy 3 1.7


AntiPhotoSpy to niewielki program do usuwania prywatnych danych z plików graficznych. Aplikacja automatycznie wykrywa i czyści informacje przechowywane w metadanych EXIF (Exchangeable Image File Format) lub IPTC (International Press Telecommunications Council). Zapisane w nich mogą tak istotne parametry, jak: miejsce i data wykonania zdjęcia, dane osobowe autora, model aparatu czy ustawienia urządzenia. Narzędzie pozwoli na przygotowanie plików do publikacji w sieci - dzięki niemu szybko usuniemy informacje, które mogą zdradzać naszą tożsamość.

Dużą zaletą AntiPhotoSpy jest nieskomplikowane działanie. Oprogramowanie posiada przyjazny i nowoczesny interfejs, który przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom. Aplikacja może być obsługiwana na dwa sposoby. Pierwszym trybem jest usuwanie prywatnych danych z pojedynczego zdjęcia - wystarczy wczytać plik oraz nacisnąć na przycisk "Remove META data". W razie potrzeby, możemy zapoznać się z raportem, przedstawiającym wszystkie informacje powiązane z plikiem graficznym. Drugim i jednocześnie bardziej rozbudowanym sposobem jest przetwarzanie automatyczne. W trybie tym aplikacja przegląda wybrane partycje i katalogi oraz selekcjonuje pliki o określonych przez użytkownika rozszerzeniach. Po zakończeniu wyszukiwania możemy jednym kliknięciem usunąć wszystkie prywatne dane ze zdjęć oraz zapisać zmodyfikowane fotografie we wskazanej lokalizacji.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne w wersji testowej typu trial. Pozwala ona na sprawdzenie pełnej funkcjonalności przez okres 30 dni od daty instalacji. Po upływie czasu ewaluacji należy usunąć aplikację z systemu operacyjnego lub zakupić kod seryjny.

Wymagania!
Podczas pierwszego uruchomienia programu należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Wystarczy wpisać imię, nazwisko i adres poczty elektronicznej oraz zatwierdzić wybór. Po chwili aplikacja zostanie odblokowana. W razie problemów z połączeniem należy nacisnąć na link aktywacyjny bądź też przepisać kod seryjny z otrzymanej wiadomości e-mail.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AntiPhotoSpyAntiPhotoSpy 3 1.7
Wersja stabilna
3.84 MB | 2014-01-14

Ilość pobrań: 384 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AntiPhotoSpy