w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 74
Wszystkich postów: 904032
Wszystkich tematów: 127295

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6236 dni
pl

Ashampoo Registry Cleaner 1.00


Ashampoo Registry Cleaner to nieskomplikowane narzędzie do czyszczenia rejestru Windows. Aplikacja pozwala na usunięcie zbędnych wpisów z tej podstawowej dla systemu operacyjnego bazy danych. Przeszukuje ona najważniejsze gałęzie (dane programów, listy z historią otwieranych plików, menu start, ścieżki, pliki pomocy, czcionki, COM, OLE, ActiveX, wpisy dotyczące rozszerzeń i inne), analizując je pod kątem wydajności komputera oraz bezpieczeństwa. Pozwala przy tym na wykluczenie wybranych kategorii i kluczy ze skanowania.

Program posiada czytelny, polskojęzyczny interfejs. Obsługa jest bardzo prosta i nie powinna sprawić problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Dla bezpieczeństwa eksperymentów z rejestrem, aplikacja zapewnia mechanizm kopii zapasowych. Są tworzone przy każdej operacji usuwania niepotrzebnych wpisów. Dzięki nim przywrócenie systemu do poprzedniego stanu sprowadza się do kilku kliknięć. Oprócz tego można zapisać raport do pliku tekstowego i oddać do analizy bardziej doświadczonym osobom.

Program w wersji testowej typu trial. Pozwala na przetestowanie pełnej funkcjonalności pakietu przez 10 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu należy wykupić licencję lub usunąć aplikację z dysku. Warto przy tym wspomnieć, że można przedłużyć czas testów o dodatkowe 30 dni. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na stronie producenta (odnośnik do niego dostępny jest z poziomu Ashampoo Registry Cleaner). Aplikacja kompatybilna z najnowszymi wydaniami systemu Microsoft Windows (XP, Vista, 7), w tym wersjami 64-bitowymi.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Registry CleanerAshampoo Registry Cleaner 1.00
Wersja stabilna
9.02 MB | 2011-09-14

Ilość pobrań: 437 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ashampoo Registry Cleaner