w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 137
Wszystkich postów: 904330
Wszystkich tematów: 127417

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6334 dni
pl

WinZip Registry Optimizer 4.21.1.6


WinZip Registry Optimizer to narzędzie do optymalizacji rejestru. Aplikacja pozwala na przeskanowanie tej niezwykle istotnej dla funkcjonowania systemu operacyjnego struktury danych. Po zakończeniu operacji wyświetlona zostaje czytelna lista, podzielona na kategorie (błędy dotyczące systemu, brakujące odniesienia do kontrolek COM i ActiveX, niepoprawne wpisy związane z uruchamianiem i instalatorami, nieprawidłowe wpisy bieżącego użytkownika). Program został przygotowany przez producenta popularnego archiwizera plików - WinZip. Wyróżnia się przyzwoitą funkcjonalnością oraz szybkim działaniem.

Narzędzie posiada polską wersję językową i intuicyjny interfejs. Za pomocą kart widocznych w górnej części głównego okna można nawigować pomiędzy dostępnymi funkcjami. Istotnym aspektem modyfikowania rejestru systemowego jest bezpieczeństwo wykonywanych operacji. WinZip Registry Optimizer nie odstaje od konkurencyjnych aplikacji tego typu. Po przeprowadzeniu naprawy znalezionych błędów tworzona jest automatycznie częściowa kopia zapasowa, którą można przywrócić w dowolnym momencie. Istnieje również możliwość wykonania pełnego backupu - w tym celu wystarczy przejść do karty "Kopia rejestru".

Bardziej doświadczeni odbiorcy z pewnością docenią możliwość podglądu znalezionych błędów, stworzenia listy pomijanych kluczy oraz wyspecyfikowania obszarów skanowania. Wśród dostępnych pozycji znajdują się między innymi: ścieżki aplikacji, czcionki, listy historii, skróty do programów i plików, listy dodaj/usuń programy, autostart. Producent stworzył również prosty harmonogram skanowania. Zadania mogą być wykonywane cykliczne (na przykład w wybrane dni tygodnia) lub jednorazowo, o zaplanowanej dacie i godzinie.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator proponuje instalację przeglądarki internetowej Google Chrome. Nie jest to element niezbędny do poprawnego działania aplikacji i można go zignorować.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Pozwala ona na przetestowanie części dostępnych funkcji (skanowanie, opcje konfiguracyjne, możliwość poprawienia 15 błędów). Jeśli chcemy skorzystać z pełnego wydania, należy wykupić klucz licencyjny. Po rejestracji otrzymujemy dostęp do wszystkich modułów. Wśród nich jest także narzędzie do defragmentowania rejestru.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (10 głosów)

Strefa Download programu
WinZip Registry OptimizerWinZip Registry Optimizer 4.21.1.6
Wersja stabilna
14.45 MB | 2020-03-17

Ilość pobrań: 1058 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
WinZip Registry Optimizer