w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 227
Wszystkich postów: 904180
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6446 dni

Registry Backup 3.5.3


Tweaking.com - Registry Backup jest niewielkim narzędziem umożliwiającym wygodne tworzenie kopii zapasowych rejestru systemowego, zarówno dla aktualnie zalogowanego użytkownika jak i pozostałych, aktywnych kont. Aplikacja będzie przydatna dla wszystkich osób, dbających o bezpieczeństwo i stabilność stanowiska roboczego. Możliwość uruchamiania aplikacji z poziomu trybu awaryjnego systemu Windows, pełna kontrola nad danymi, wyświetlanie szczegółowych informacji (data, czas, nazwa komputera, wersja systemu itd.) oraz spora ilość opcji konfiguracyjnych to główne zalety programu. Istotną cechą narzędzia jest także tworzenie kopii zapasowych w sposób zautomatyzowany, przy wykorzystaniu systemowego Harmonogramu Zadań.

Narzędzie posiada przyjazny, podzielony na niezależne karty interfejs, dzięki któremu wszystkie dostępne funkcje są w zasięgu zaledwie kilku kliknięć myszy. Przed rozpoczęciem pracy z programem, warto go odpowiednio skonfigurować. Na karcie "Settings" znajdziemy opcje odpowiedzialne za: sprawdzanie aktualizacji, lokalizację i nazwy kopii zapasowych, automatyczne usuwanie starych backupów, ustawienia terminarza czy metodę wykonywania kopii. Mniej doświadczeni użytkownicy mogą jednak z czystym sumieniem zaufać domyślnej konfiguracji - powinna działać poprawnie na większości komputerów.

Tweaking.com - Registry Backup jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie jest całkowicie darmowe i może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Ważną cechą programu jest także wysokiej jakości dokumentacja, składająca się z rozbudowanego pliku pomocy (zawierającego zestaw pytań i odpowiedzi) oraz poradników w formie wideo. Warto zapoznać się z tymi materiałami w razie jakichkolwiek problemów z obsługą lub działaniem aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Registry BackupRegistry Backup 3.5.3
Wersja stabilna
5.5 MB | 2016-11-18
przejdź
Registry Backup Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 384 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Registry Backup