w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 221
Wszystkich postów: 904571
Wszystkich tematów: 127603

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6875 dni

Registry Recycler 0.9.3.1


Registry Recycler to przyjazny zestaw narzędzi służących do zarządzania rejestrem Windows. Podstawowym zadaniem środowiska jest optymalizacja tej istotnej dla systemu operacyjnego bazy danych. Program wyróżnia się przyjaznym, prostym w obsłudze interfejsem oraz bezproblemowym działaniem. Pakiet składa się z kilku niezależnych modułów:

• Skaner
Najważniejszym składnikiem środowiska jest silnik odpowiedzialny za wyszukiwanie błędnych wpisów w rejestrze. Narzędzie znajdzie puste wartości oraz niepoprawne pozycje związane z: kontrolkami COM/ActiveX, plikami pomocy, ścieżkami aplikacji i plików, współdzielonymi bibliotekami DLL, czcionkami, dezinstalatorami, usługami systemowymi, skrótami. Po zakończeniu skanowania zostanie wyświetlone krótkie podsumowanie. Następnie użytkownik będzie miał możliwość usunięcia problemów bądź dodania znalezionych wpisów do listy ignorowanych.

• Defragmentator
Proste, ale skuteczne narzędzie do defragmentacji rejestru systemowego. Moduł działa w sposób dwustopniowy - na początku przeprowadzana jest analiza, a następnie można przeprowadzić optymalizację.

• Kopie zapasowe
Przydatne narzędzie, pozwalające na zabezpieczenie komputera przed awariami związanymi ze zmianami w rejestrze. Po naciśnięciu na przycisk "Backup Now" zostanie stworzona kopia zapasowa, którą można w dowolnym momencie przywrócić.

• Autostart
Moduł usprawniający zarządzanie skrótami autostartu. Na karcie "Startup" znajdziemy listę wszystkich plików uruchamiany podczas ładowania systemu operacyjnego. Opcje "Disable Selected" i "Enable Selected" pozwalają odpowiednio na dezaktywację i aktywację wpisu.

• Podsumowanie
Po przejściu na kartę "Summary" zostanie wyświetlony kompletny raport, dotyczący przeprowadzonych optymalizacji. W tabeli znajdziemy informacje na temat liczby znalezionych, wyczyszczonych i zignorowanych wpisów dla każdej kategorii tematycznej.

• Ustawienia
Program oferuje kilka dodatkowych opcji konfiguracyjnych. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na prosty terminarz, pozwalający na automatyczne uruchamianie skanowania w określonych odstępach czasu.

Registry Recycler jest dostępny bezpłatnie. Licencja uprawnia użytkownika do korzystania z programu zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (16 głosów)

Strefa Download programu
Registry RecyclerRegistry Recycler 0.9.3.1
Wersja stabilna
1.08 MB | 2016-08-13

Ilość pobrań: 569 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Registry Recycler