w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 463
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Puran Registry Cleaner 1.5


Puran Registry Cleaner to lekkie narzędzie do oczyszczania rejestru. Program skutecznie i szybko wyeliminuje najbardziej typowe problemy w tej istotnej dla systemu operacyjnego bazie danych. Aplikacja skanuje obszary związane z: współdzielonymi bibliotekami DLL, wpisami autostartu, sterownikami, czcionkami, plikami pomocy, dźwiękami, oprogramowaniem, ostatnio otwieranymi dokumentami, obiektami, kontrolkami, klasami oraz identyfikatorami.

Narzędzie charakteryzuje się intuicyjnym, a co za tym idzie prostym w obsłudze interfejsem. Proces optymalizacji rejestru wymaga zaledwie kilku kliknięć myszy - najpierw należy przeprowadzić analizę (funkcja "Scan"), a następnie usunąć niepotrzebne wpisy (funkcja "Fix). Ważną cechą aplikacji jest możliwość definiowania wykluczeń. Dzięki odpowiednio skonfigurowanym regułom, żadne istotne zapiski w rejestrze nie będą brane pod uwagę przez silnik skanujący. Program wyposażony został ponadto w mechanizmy zabezpieczające użytkownika przed awarią. Po zaznaczeniu opcji "Backup Registry Before Fixing", przed usunięciem wpisów z rejestru zostanie utworzona kopia zapasowa. W przypadku problemów z działaniem systemu operacyjnego, możemy w dowolnym momencie przywrócić jego wcześniejszą konfigurację (funkcja "Restore Registry").

Puran Registry Cleaner jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Dla użytkowników zainteresowanych dalszą optymalizacją komputera, polecany jest pakiet Puran Utilities. Oferuje on kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania i usprawniania systemu operacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Puran Registry CleanerPuran Registry Cleaner 1.5
Wersja stabilna
1.48 MB | 2016-06-16

Ilość pobrań: 587 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Puran Registry Cleaner