w
googluj
pl

Artisteer 4.3.0.60745


Artisteer to program do wizualnego projektowania szablonów stron internetowych. Aplikacja będzie bardzo dobrym wyborem dla osób, które chciałyby szybko i bez dużych nakładów finansowych stworzyć dobrze wyglądającą skórkę na bloga czy portal. Szablony działają poprawnie we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych i są zgodne z najnowszymi technologiami. Narzędzie jest przeznaczone zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Artisteer nie wymaga od odbiorcy znajomości obsługi programów graficznych czy języków webowych, pozwalając na eksport wyników pracy w postaci kodu XHTML i CSS lub gotowych tematów dla WordPress, Blogger, Joomla, Drupal, DotNetNuke, ASP.NET czy CodeCharge Studio.

Główna zaletą programu Artisteer jest prosta obsługa. Interfejs został oparty o wstążkę, grupującą najważniejsze funkcje. W głównym oknie oprócz narzędzi edycyjnych znajdziemy także podgląd aktualnego wyglądu szablonu. Aplikacja znacznie przyspiesza i ułatwia proces tworzenia skórek. Program automatycznie sugeruje poszczególne elementy strony, takie jak: nagłówek, stopka, przyciski, menu pionowe i poziome, tło, zawartość, układ, czcionki. Oczywiście, w razie potrzeby możemy zmodyfikować obiekty za pomocą odpowiednich narzędzi. Istnieje także możliwość wygenerowania pełnej skórki.

Pozostałe funkcje programu:
- duża kolekcja gotowych do wykorzystania elementów,
- testowanie wyglądu strony dla określonych treści,
- możliwość publikacji szablonu na serwerach producenta lub na wskazanym serwerze FTP,
- import projektów ARTX,
- cofanie i powtarzanie operacji,
- podgląd w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari, Mozilla Firefox),
- możliwość rozbudowy aplikacji za pomocą SDK (tworzenie wtyczek obsługujących inne systemy CMS).

Warto odwiedzić stronę internetową programu. Znajdziemy na niej listę przykładowych skórek, forum użytkowników, instrukcję obsługi oraz listę pytań i odpowiedzi. Artisteer współpracuje z systemami Windows i Mac OS X.

Ograniczenia!
Artisteer jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Ograniczenie polega na dodawaniu znaku wodnego do eksportowanych szablonów. Pełne wydanie aplikacji jest dostępne w dwóch edycjach - standardowej i domowej/akademickiej. Różnią się one ilością schematów kolorystycznych, czcionek, tekstur, gradientów, a także możliwościami związanymi z zapisywaniem efektów pracy. Szczegółowe porównanie oraz możliwość zakupu znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ArtisteerArtisteer 4.3.0.60745
Wersja stabilna
118.02 MB | 2014-09-04

Ilość pobrań: 746 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Artisteer
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 14:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zastanawiałam się nad nim parokrotnie.
Artisteer 4.3.0.60745
avatararrow
~PosejdonsS | 2014.08.20 21:44
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Najlepszy program do html
Artisteer 4.2.0.60623