w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

openElement 1.57.9


openElement to rozbudowany program do tworzenia stron internetowych. Co go wyróżnia spośród produktów konkurencyjnych to zupełny brak reklam i jakichkolwiek haczyków nakłaniających użytkownika do uiszczania opłat lub ograniczających go różnymi restrykcjami. openElement ma właściwie wszystko, czego można by oczekiwać od aplikacji do tworzenia witryn WWW.

Po uruchomieniu programu ukazuje się okno w dużym stopniu przypominające przeglądarkę internetową, z poziomu którego można albo stworzyć nowy projekt, albo wgrać już istniejący. Producent oddał do dyspozycji użytkownika niemal 70 różnych motywów do wykorzystania – jedne są bardziej stonowane, inne mniej – dla każdego coś dobrego. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie, by nie używać żadnego z nich i opierać się na własnych zasobach.

Samo konfigurowanie strony – czyli m.in. wprowadzanie tekstu i nagłówków czy dodawanie obrazków – dzięki zastosowanej technologii WYSIWYG jest bajecznie proste. Pomiędzy poszczególnymi podstronami można się przełączać klikając w odpowiednią zakładkę w górnej części głównego okna lub wybierając jedną z pozycji na liście po lewej. Po prawej natomiast znajdują się takie elementy jak m.in. ramki, przyciski, tabelki, galerie, okienko YouTube, pasek mediów społecznościowych i wiele, wiele innych – naprawdę jest tego sporo. Chcąc wstawić któryś z nich na swoją witrynę wystarczy przeciągnąć go w wybrane miejsce, zmienić kilka podstawowych opcji w okienku, które się pojawi i kliknąć „OK”. Prościej się nie da. Samo już publikowanie strony odbywa się w sposób wysoce zautomatyzowany – wystarczy podać dane swojego serwera, a program resztę załatwi za nas (tj. stworzy niezbędne pliki i wrzuci wszystko na FTP).

Momentami aplikacja wydaje się mało intuicyjna i osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych mogą poczuć się nieco zagubione, ale ktoś kto zna podstawowe mechanizmy szybko się przyzwyczai i z całą pewnością równie szybko zrobi to, co chce osiągnąć.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
openElementopenElement 1.57.9
Wersja stabilna
60.88 MB | 2017-05-16

Ilość pobrań: 1059 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
openElement