w
googluj

Primer 3.610.4


ico
Primer to szybki i prosty sposób nauczenia się nowych umiejętności z zakresu marketingu - m.in. reklamy, brandingu, architektury treści, testów i ocen skuteczności, SEO, remarketingu itp. Program wydano na urządzenia mobilne m.in. z systemem operacyjnym Android (dostępna jest też wersja dla iOS).

Nauka nie byłaby w tym wypadku tak wygodna - a jest super-wygodna, gdyby lekcje nie były specjalnie opracowane. Przede wszystkim: są krótkie. Przeważnie trwają zaledwie 5 minut. Wiedza została maksymalnie skondensowana. Lekcje podzielone są na najmniejsze możliwe części - zdania. Jeden ekran aplikacji, jedna karta, strona, to często tylko 2-3 zdania. Zdania są jednak treściwe i od razu zmierzają do sedna. Dowodem na ich wartość i głębię może być to, że każdy taki urywek lekcji można przypiąć, stanowić mogą bowiem przedmiot do dalszego, poważnego przemyślenia. (Takie przypięte koncepcje można obejrzeć po ukończeniu lekcji na ekranie swojego profilu). Żeby było jeszcze ciekawiej, lekcje urozmaicone są interaktywnymi quizami. Włożone w nie sporo pracy.

Lekcji jest dość sporo. Jeśli nie będziemy mieć pewności co do tego, czy dana jest dla nas, czy nie - już jej pierwsza strona odpowie na pytania, czego się z niej dowiemy. Krótko mówiąc, autorzy zrobili naprawdę wszystko, aby odbiorca w możliwie najkrótszym czasie uzyskał możliwie największą dawkę wiedzy, która będzie realnie przydatna właśnie dla niego.

To wszystko podano w super-nowoczesnej formie Material Design, z robiącymi wrażenie animacjami przesunięć kart na czele. Forma ta, jak i fakt, że stoi za nią (choć nie bezpośrednio) Google, każą nam wysoko ocenić ten program edukacyjny. Jeśli nasz zawód choć trochę związany jest z marketingiem, warto przynajmniej rzucić okiem na tematykę dostępnych lekcji. Z pewnością znajdziemy choć parę, które warto będzie przejść. I warto trzymać rękę na pulsie: nowe lekcje dodawane są do bazy regularnie (w ustawieniach Primera można aktywować powiadomienia o takich nowościach).

Ograniczenia!
Wymagane jest zarejestrowanie się za pośrednictwem konta Google

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PrimerPrimer dla Android
2018-09-21

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Primer