w
googluj
pl

Testy na prawo jazdy 2015 2.0.5


ico
Testy na prawo jazdy 2015 to robiąca wrażenie nowoczesnym wykonaniem w stylistyce Material Design, aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android, która oferuje to, o czym już informuje jej nazwa: a więc testy na prawo jazdy. Jaki jest ich zakres? Program oddaje do naszej dyspozycji 5 kategorii: A, B, C, D, T - i zawiera oficjalną bazę 2663 pytań stosowanych podczas egzaminów państwowych od 11 maja 2015 roku.

Aplikacja może w znaczący sposób ułatwić nam przygotowanie się do egzaminu, na co wpływ ma prostota interfejsu - ekran startowy to po prostu menu wymienionych wyżej kategorii - oraz intuicyjna obsługa - każda kategoria pozwala od razu przejść do trybu nauki bądź do trybu egzaminu. Jako, że program nie daje żadnych ustawień (i tak ich nie potrzebuje, więc to nie wada), przyjrzyjmy się dokładniej tym trybom:
• nauka - umożliwia przegląd wszystkich pytań. Wyświetlane są zawsze po kolei, ale można wskazać konkretny numer i do niego przeskoczyć. Ponadto dostępne są skróty do pytań podstawowych i pytań specjalistycznych. Po zaznaczeniu odpowiedzi program odpowie czy była ona właściwa. Możliwe jest natychmiastowe wyświetlanie poprawnej odpowiedzi dla każdego kolejnego pytania, do którego przechodzimy,
• egzamin - przedstawia się tak samo, jak egzamin państwowy. Obejmuje 20 pytań z wiedzy podstawowej, a także 12 pytań z wiedzy specjalistycznej. Na rozwiązanie mamy 25 minut. Każde pytanie ma tylko jedną prawidłową odpowiedź. W sumie można uzyskać 74 punkty, a do zaliczenia egzaminu wymagane jest zdobycie 68 punktów. Po zakończeniu testu poznamy swój wynik oraz otrzymamy możliwość przejrzenia poprawnych odpowiedzi.

Uwaga!
Chociaż aplikacja oficjalnie dotyczy 2015 roku, bieżącego w momencie, w którym to piszemy, to można domniemywać, że w razie ewentualnych zmian w testach, zostaną one przez autora odzwierciedlone w programie, dlatego nie należy sugerować się istnieniem liczby "2015" w nazwie, a sprawdzić, w razie czego, jego aktualną zawartość bądź też jego inne aplikacje. Zależnie bowiem od jego strategii, może wydać osobny program tylko dlatego, aby nazwa zawierała aktualny rok.

Ograniczenia!
W wersji darmowej użytkownik ma dostęp do połowy - dokładnie 1300 - pytań. Pytania w tej edycji nie zawierają materiałów wideo. Wersja pełna, premium, kosztuje 5 zł - należy pamiętać, że wymagać będzie połączenia z internetem, bo dodatkowo trzeba pobrać ok. 350 MB danych.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Testy na prawo jazdy 2015Testy na prawo jazdy 2015 dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 47 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Testy na prawo jazdy 2015