w
googluj

Lets Draw Animals 2.01


ico
Lets Draw Animals jest to aplikacja umożliwiająca bardzo łatwą naukę rysowania zwierząt domowych (np. kota, psa), dzikich (m.in. lwa, słonia), a nawet dinozaurów. Dostępna jest dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android.

Program udostępnia 38 rysunków i pokazuje, jak je wykonać najlepszą możliwą metodą, czyli metodą krok po kroku. Zależnie od rysunku, najczęściej jest 9 kroków; maksymalnie 12. Każdy obrazek oznaczono stopniem trudności. Aplikacja nie oferuje żadnych ustawień ani opcji i jest tak prosta w obsłudze, że prostsza być nie może. Obsługa jest bowiem następująca: po wybraniu rysunku zwierzaka z listy na ekranie głównym, dostępne są 2 przyciski: krok do tyłu albo krok do przodu. Nic nas nie goni; nie ma żadnego limitu czasu przeznaczonego na rysowanie. Zwierzęta, jakie nauczymy się rysować, to: żuk, motyl, żaba, żółw, kogut, pingwin, kot, mysz, wiewiórka, zając, wilk, żubr, niedźwiedź, jeleń, lew, tygrys, gepard, słoń, nosorożec, żyrafa, wielbłąd, koń, kangur. Jak wspomniano, prócz tego dostępne są także dinozaury, w tym m.in. stegozaur, triceratops czy tyranozaur.

Program może posłużyć do rozwinięcia umiejętności plastycznych. Na potwierdzenie, wystarczy tylko zacytować komentarze użytkowników z Google Play: "Dzięki tej apce lepiej rysuję" czy "Nareszcie umiem rysować". A nawet: "Gwarantowana 6 na koniec roku z plastyki". A NAWET: "Dzięki niej dostałam 3 szóstki z plastyki i wyjazd na wojewódzki konkurs plastyczny".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Lets Draw AnimalsLets Draw Animals dla Android
2015-11-27

Ilość pobrań: 23 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Lets Draw Animals