w
googluj

Now Gesture Tweaks Free 3.6


ico
Now Gesture Tweaks Free to program dostępny na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który pozwala zmienić funkcję powiązaną z typowym gestem aktywującym Google Now (chodzi o przesunięcie w górę z dołu ekranu urządzenia) - na inną, przez siebie wybraną. Do aktywowania nowej funkcji wykorzystać można również prosty widżet 1x1; wówczas funkcja będzie uruchamiana tapnięciem w widżet.

Po dotknięciu zwykłej ikony aplikacji mamy właściwie tylko wybór akcji, która ma być powiązana. Oto możliwe:
• otworzenie podręcznego menu wszystkich aplikacji,
• otworzenie aplikacji wybranej,
• otworzenie panelu powiadomień Androida.

Niestety, jak na wersję darmową, aplikacja oferuje bardzo mało opcji. O wiele większe pole manewru zyskamy po nabyciu wersji pełnej. Oto najważniejsze z płatnych funkcji: wiele akcji na raz, skrót, zrzut ekranu, "zabicie" procesów w tle, wyczyszczenie pamięci cache aplikacji, włączenie/wyłączenie: automatycznej rotacji, wi-fi, bluetooth, automatycznej jasności ekranu; ustawienia GPS, Google Search, wyłączenie ekranu.

Sama w sobie aplikacja nie jest zbyt przydatna; o wiele, wiele więcej oferują inne launchery, w dodatku darmowe. Jednak jej główną właściwością jest to, że wiąże ona wybraną funkcję z typowym gestem uruchamiania Google Now. Gest aktywujący Google Now nie jest taki sam we wszystkich urządzeniach; opisany na wstępie jest typowy dla urządzeń mających klawisze wirtualne, jak Nexus. Inne urządzenia aktywują Google Now przez np. dłuższe przytrzymanie przycisku fizycznego HOME. Jeśli więc chcemy zmienić funkcję aktywującą Google Now na inną, wówczas - tak, program wart jest sprawdzenia i przetestowania choćby dla funkcji darmowych.

Ograniczenia!
Większość funkcji jest niedostępna w wersji darmowej. Użytkownicy mający dostęp do roota mogą korzystać dodatkowo z funkcji tworzenia zrzutu ekranowego. Wersja pełna kosztuje 2,99 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Now Gesture Tweaks FreeNow Gesture Tweaks Free dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Now Gesture Tweaks Free