w
googluj

Stay Alive! 2.1.0.0


ico
Stay Alive! to proste narzędzie dostępne na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, dzięki któremu można dokładnie skonfigurować sytuacje, w których ekran urządzenia będzie zawsze włączony. Tymi "sytuacjami" są przede wszystkim aplikacje trzecie. Inaczej mówiąc, choć ustawienie systemowe może kazać wyłączyć ekran po - przykładowo - 30 sekundach, to Stay Alive! pozwoli "nadpisać" to ustawienie w odniesieniu do wybranych aplikacji. Jest to więc narzędzie automatyzujące działanie naszego systemu. Stay Alive! może być przydatny, przykładowo, gdy nasz ulubiony czytnik plików PDF nie ma własnej opcji pozostawiającej tenże ekran włączony na czas czytania.

Program ma 3 tryby działania: zielony, czerwony i biały. Tryb zielony oznacza, że ekran jest cały czas włączony, gdy urządzenie jest podłączone do zewnętrznego zasilacza, a bateria jest ładowana. Tryb czerwony powiązany jest z odwrotną sytuacją: ekran jest włączony, ale nasze urządzenie odłączone jest od zasilacza; jest to więc sytuacja najbardziej typowa dla urządzenia mobilnego. Ostateczne właściwości tych trybów uzależnione są od skojarzonych z nimi aplikacjami trzecimi - i o tym właśnie decydujemy już sami, i to największa zaleta omawianego programu. Natomiast tryb biały to po prostu wstrzymanie pracy Stay Alive! i pozwolenie, aby o wyłączeniu ekranu decydowało ustawienie systemowe, globalne w naszym Androidzie.

Systemowy panel powiadomienia zawiera łącze do interfejsu aplikacji i możemy w ten sposób szybko wstrzymać działanie narzędzia; interfejs udostępnia w zasadzie tylko listę trybów i opcji, jak zresztą na typowe narzędzie przystało. Co do najbardziej przydatnej funkcji wyboru aplikacji trzecich (która domyślnie jest wyłączona), umożliwia się nam wybór pozytywny albo negatywny, tzn. że możemy wybrać aplikacje, w trakcie uruchomienia których ekran będzie cały czas włączony (wybór pozytywny), albo zdecydować, że ekran będzie włączony zawsze, ale z pewnymi wyjątkami (wybór negatywny).

Ograniczenia!
Pakiet dodatkowych opcji kosztuje 5,16 zł.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Stay Alive!Stay Alive! dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 155 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Stay Alive!