w
googluj
pl

All-In-One Toolbox v6.9.1


ico
All-In-One Toolbox to zbiór narzędzi w jednej aplikacji dostępnej na urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android. Chwali się tym, że oferuje funkcje powiązane z jednym tapnięciem na ekranie startowym, tzn. jednym tapnięciem możemy dzięki niej: 1) oczyścić pamięć z plików pozostawionych przez odinstalowane aplikacje, pamięć cache itp. (One-Tap Clean) czy też: 2) oczyścić pamięć RAM z aplikacji działających w tle itd. (One-Tap Boost). Nie będziemy się jednak zajmować tymi funkcjami. Należy jedynie pamiętać, że choć "oczyszczanie" brzmi fajnie, to bez zastanowienia się lepiej nie uruchamiać tych funkcji nie tylko w tej konkretnej, ale w ogóle w każdej podobnej aplikacji. Zanim przejdziemy do plusów (mamy ich tu sporo), musimy jednak powiedzieć o wielkim minusie: ekran startowy udostępnia funkcje, które są gotowe do użycia; to dobrze, tylko że nie opisano, co dokładnie te funkcje mogą nam zrobić. To jak stąpanie po polu minowym. Nic nie wiesz, dopóki...

All-In-One Toolbox ma jednak też wiele innych narzędzi, które pozwolą cieszyć się bardziej wydajnym czy bardziej zorganizowanym systemem. Po wybraniu opcji "Przybornik" dostępnej na ekranie głównym (jest bezpieczna, nie ma żadnej miny), będziemy mogli skorzystać z "narzędzi" lub "wtyczek". Domyślne narzędzia, wbudowane, a jest ich 8, pozwalają kolejno na:
• zainstalowanie aplikacji z plików APK,
• usunięcie plików APK,
• utworzenie kopii zapasowej aplikacji (czyli samych plików APK),
• odinstalowanie aplikacji systemowych (z możliwością ich przywrócenia),
• przeniesienie aplikacji na zewnętrzną kartę pamięci,
• zarządzanie aplikacjami domyślnie uruchamianymi wraz ze startem systemu,
• dodanie innych ("swoich") aplikacji do listy uruchamianych ze startem systemu,
• zarządzanie plikami.

Co ciekawe, możemy utworzyć na pulpicie skrót do każdej z tych funkcji. Możemy więc w rezultacie dysponować menedżerem plików niemal tak, jakby to była osobna aplikacja; po tapnięciu w skrót na pulpicie będziemy w interfejsie przeglądania karty pamięci. Jeśli już jesteśmy przy menedżerze plików, to dodajmy, że ma całkiem sporo opcji. Na pierwszy rzut oka są niewidoczne, ale wystarczy przytrzymać dany plik czy katalog, by dowiedzieć się, że można przeprowadzać wszystkie standardowe operacje, a nawet tworzyć archiwa ZIP. Obiektywnie, to całkiem niezły menedżer.

Podsumowując, będzie to świetna, a nawet wyśmienita aplikacja dla każdego użytkownika, który preferuje rozwiązania "wszystko w jednym" (jak zresztą w tytule). Z pewnością może pomóc w zarządzaniu systemem. Nie powiedzieliśmy nic o tym, co możemy mieć poprzez instalację rozszerzeń - a można mieć nawet skaner kodów QR. Nie powiedzieliśmy też nic o dostępnych ustawieniach globalnych - a musimy wspomnieć i polecić Wam udanie się do opcji tworzących białe listy dla funkcji One-Tap, gdy już program po raz pierwszy uruchomicie. To wszystko nie zmienia jednak zasadniczego faktu: brak jakiegokolwiek opisu działania tych funkcji One-Tap przed ich uruchomieniem sprawia, że to niebezpieczna aplikacja.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy przy wychodzeniu z interfejsu. Usunięcie reklam kosztuje 7,02 zł. Możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności poprzez instalację darmowych wtyczek z Google Play. Część funkcji dostępna jest tylko dla użytkowników posiadających dostęp do roota.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
All-In-One ToolboxAll-In-One Toolbox dla Android
2016-11-18

Ilość pobrań: 331 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
All-In-One Toolbox