w
googluj

Instant 5.6.0


ico
Instant to program wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który automatycznie śledzi dziennie wykorzystanie urządzenia oraz aplikacji, jak i czasu poświęcanego na fitness. Mówiąc jeszcze dokładniej, dowiemy się z niego: ile minut korzystaliśmy z urządzenia oraz z poszczególnych aplikacji, ile razy włączaliśmy urządzenie (tzn. ile razy odblokowywaliśmy ekran), ile minut przeznaczyliśmy na chodzenie. Aplikacja udostępnia nie tylko suche fakty (liczby), ale też wykresy słupkowe.

Narzędzie pracuje w tle i wykonano je w oparciu o Material Design. Nie musimy go konfigurować. Jedynym wyjątkiem jest sekcja związana z fitnessem, ponieważ Instant współpracuje pod tym względem z serwisem Google Fit. W związku z tym należy się zalogować do swojego konta Google, by mieć w interfejsie dostęp do danych z Fit: całkowitego czasu aktywności, czasu chodzenia, czasu podróżowania, liczby kroków. Narzędzie wyposażono w funkcję powiadomień. Można określić dzienny limit (domyślny to 4 godziny) oraz częstotliwość powiadomień (domyślnie - 24 godziny). Podstawowe statystki związane z obecnym dniem - liczbę odblokowań ekranu, czas korzystania z urządzenia, czas chodzenia - można mieć na pulpicie w formie widżetu.

Mimo wszystko, program nie należy jednak do czołówki w swojej kategorii. Jego wygląd nie do końca przypomina klasyczny Material Design; jest w nim trochę staroświeckich rozwiązań, co psuje ogólne wrażenie. Największą bolączką jest jednak brak możliwości skonfigurowania statystyk wykorzystania aplikacji. Chodzi o to, że w statystykach zobaczymy nawet wykorzystanie launchera, choć nie jest to przecież zwykła aplikacja. Inne narzędzia tego typu posiadają opcję wydzielenia wybranych aplikacji, przez co nie wprowadzają niepotrzebnego zamieszania.

Ograniczenia!
Tryb Fitness wymaga podłączenia konta Google. Roczna subskrypcja wersji Premium kosztuje 4,64 zł i daje szczegółowe statystki wykorzystania aplikacji; można ją wypróbować za darmo przez tydzień.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
InstantInstant dla Android
2018-03-14

Ilość pobrań: 14 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Instant