w
googluj

NativeWrap 1.15


ico
NativeWrap to narzędzie dostępne na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, które może skonfigurować natywną aplikację bazując na adresie URL podanym przez użytkownika. Tak wykonana aplikacja, gdy zostanie następnie zainstalowana w systemie, będzie dostępna jak każda inna. Choć całe przedsięwzięcie wydaje się być skomplikowane, to rola użytkownika jest w jej programowaniu ograniczona do absolutnego minimum.

Ekran startowy, ekran konfiguracji, pozwala określić: nazwę aplikacji (to może być cokolwiek) oraz domenę-źródło (np. 'http://www.facebook.com' w wypadku Facebooka). Co ciekawe, wybrać można nawet, czy dostępne mają być dla aplikacji pozwolenia na odczyt i zapis z karty pamięci. Następnie wystarczy zgodzić się na zainstalowanie aplikacji i będzie już można z niej normalnie korzystać; ustawić ikonę na pulpicie itp.

Dlaczego skorzystać z NativeWrap i wyprodukować sobie taki program? Wiele organizacji i firm oferuje swoje własne aplikacje. Problem w tym, że wiele z tych programów nie jest niczym więcej, jak tylko wyświetlaczem pobranych plików HTML itp., czyli typowo webowej zawartości, którą można też obsługiwać przez zwykły interfejs przeglądarki (Chrome, Firefoxa, Operę itd.). Jak jednak twierdzi producent, przy obecnym stanie ekosystemu aplikacji, część z tych aplikacji stwarza problemy związane z ochroną danych osobistych. Opisywane narzędzie potrafi natomiast "zapakować" witrynę do zwykłej aplikacji, jednocześnie implementując w niej najlepsze praktyki związane z zapewnieniem użytkownikowi bezpieczeństwa.

Ograniczenia!
Konieczne jest połączenie internetowe

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
NativeWrapNativeWrap dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 28 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NativeWrap