w
googluj

Status Bar Volume Panel Plus 2.1


ico
Status Bar Volume Panel Plus to bardzo prosty program wydany na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który dodaje panel do systemowego panelu powiadomień, w którym z kolei znajdziemy przyciski służące do wyciszenia (Mute), zmniejszenia głośności o jeden poziom (Down) albo zwiększenia głośności o jeden poziom (Up) - względem wyświetlonego parametru głośności, jak i przycisk służący do przejścia do kolejnego parametru (C). Tymi domyślnymi parametrami dźwięku są: powiadomienie, połączenie telefoniczne, media, dzwonek, auto. O widoczności programu w systemowym panelu, a więc i jego aktywności i żywotności, decydujemy w jego zwykłym interfejsie po tapnięciu w ikonę aplikacji.

Jeśli chodzi o dostępne opcje, to program może być automatycznie uruchamiany wraz z restartem systemu. Mamy wpływ na wygląd przycisków (choć i tak nie robią one zbyt pozytywnego wrażenia). Umożliwia się nam zmianę działania ostatniego, czwartego przycisku (C); jego naciśnięcie (będzie to już przycisk V) wyświetli na ekranie suwaki głośności typowe dla naszej wersji systemu. Aplikacja pokazuje swoją ikonę w pasku statusu, lecz można ją uczynić transparentną (jako, że jest to zmiana wyłącznie wizualna, możliwe, że w rezultacie zobaczymy w pasku statusu przerwę). Co do parametrów głośności, między którymi możemy się przełączać przy użyciu domyślnego przycisku (C), to mamy wpływ na to, które - spośród wymienionych wyżej - mają być rzeczywiście dostępne.

Na pierwszy rzut oka istnienie tej aplikacji może wydawać się bezsensowne. Jeśli jednak w naszym urządzeniu przyciski fizyczne odpowiedzialne za zwiększanie/zmniejszanie głośności z jakichś przyczyn przestały działać, wówczas posiadanie tego narzędzia rozwiąże problem braku szybkiej i łatwej możliwości zmiany tak przecież istotnej cechy urządzenia, jakim jest poziom głośności wydobywających się z niego dźwięków.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Status Bar Volume Panel Plus



Status Bar Volume Pane... dla Android
2015-01-17

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Status Bar Volume Panel Plus