w
googluj

Power Button Flashlight 2.1.1


ico
Jedną z najfajniejszych "ekstra" właściwości urządzenia mobilnego jest to, że może być wykorzystywane jako latarka. Są 2 metody, aby mając smartfona czy tablet, mieć też latarkę: jeśli nie mamy lampy błyskowej, można otworzyć biały obrazek w trybie pełnoekranowym oraz ustawić maksymalną jasność ekranu; jeśli mamy lampę błyskową, można uruchomić aplikację Aparatu w trybie filmowania z lampą. Każda z tych metod jest jednak chałupnicza i na pewno mało komfortowa. Prócz tego można pobrać dedykowaną aplikację. Być może testowaliśmy i już nawet mamy w systemie jedną z nich. Jednakże żadna nie daje "pełnego" doświadczenia płynącego z używania prawdziwej latarki. Mówiąc inaczej, korzystanie z każdej z nich polega na otwieraniu interfejsu itd., a nie tego doświadczamy przy użyciu fizycznej latarki. Chodzi więc o jeszcze większy komfort; o to, by włączać latarkę przyciskiem. Mamy w tym względzie świetną wiadomość: Power Button Flashlight jest aplikacją, która umożliwia włączenie lampy błyskowej na stałe po 3-krotnym naciśnięciu przycisku fizycznego POWER.

W zasadzie w ostatnim zdaniu omówiliśmy całe działanie tego prościutkiego narzędzia. Doprecyzujmy jednak kilka rzeczy:
• domyślnie włączenie latarki sygnalizowane jest wibracją, ale można to wyłączyć,
• możliwy czas przeznaczony na 3-krotne naciśnięcie przycisku POWER można dostosować; domyślnie mamy 3 sekundy na wykonanie tej akcji; dostępny czas można zmniejszyć do 1, 2 sekund, albo zwiększyć do 4 czy 5,
• przydatną opcją jest to, że lampa może nie być włączana, jeśli ekran urządzenia będzie zakryty; jeżeli więc mamy urządzenie schowane w kieszeni, to przypadkowe naciśnięcia POWER nie spowodują włączenia latarki,
• warto też wiedzieć, że z aplikacji można korzystać tak samo, jak z innych tego typu, gdyż udostępnia na ekranie głównym przycisk włączający/wyłączający lampę; w wersji darmowej aplikacji jej naciśnięciu jest konieczne, aby latarkę wyłączyć.

Podsumowując: zważywszy na to, że funkcja powiązania z przyciskiem POWER może być spersonalizowana, a nawet na stałe wyłączona (zależnie od naszych upodobań), jest to najlepsza aplikacja-latarka, jaką możemy mieć w urządzeniu z Androidem; daje funkcję latarki aktywowaną interfejsem, ale i tę cudną funkcję włączającą ją naciśnięciami przycisku POWER.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. 4,19 zł kosztuje wersja Pro, która umożliwia również wyłączenie latarki przyciskiem POWER.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Power Button FlashlightPower Button Flashlight dla Android
2015-01-22

Ilość pobrań: 53 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Power Button Flashlight