w
googluj
pl

Audio Recorder 2.01.41


ico
Audio Recorder to dyktafon autorstwa Sony, który dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Program udostępnia bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu od razu - po jego pobraniu i zainstalowaniu - będziemy mogli przejść do rzeczy, czyli nagrywania dźwięku otoczenia, naszego głosu (sporządzania notatki głosowej) czy przeprowadzanej rozmowy.

Ekran startowy to ekran nagrywania. Mamy na nim kontrolki nagrywania, odtwarzania oraz zatrzymania odtwarzania. Co jednak w największym stopniu wpływa na komfort z używania tej akurat aplikacji to to, że mamy władzę nad właściwościami nagrywania. Mianowicie: 1) decydujemy, czy nagrywany dźwięk ma być stereofoniczny, czy monofoniczny (w tym względzie, co naturalne, wszystko zależy od możliwości samego urządzenia, które posiadamy); 2) decydujemy, jaka ma być jakość nagrywania. Przełączniki te mamy na ekranie startowym. Prócz tego ekran ten daje nam możliwość odsłuchania pliku z ostatnio nagranym dźwiękiem - stąd właśnie obecność wspomnianej kontrolki odtwarzania już na starcie. Drugi z kolei ekran aplikacji pozwala nam przesłuchać wszystkie dokonane wcześniej nagrania. Co istotniejsze, mamy opcje służące do przesłuchiwania i usuwania wybranych plików, jak i - nawet - ich edycji. Można więc w tej aplikacji kolejno: nagrać dźwięk (formaty: WAC, AAC), wyciąć interesujący nas fragment i udostępnić go aplikacji trzeciej.

Jeśli szukamy wielofunkcyjnego dyktafonu, to instalacja Audio Recordera od Sony będzie strzałem w dziesiątkę. Zresztą: nawet, jeśli szukamy po prostu dobrego dyktafonu, to instalacja tej aplikacji też będzie strzałem w dziesiątkę. Jej jakość nagrywania jest imponująca i szkoda tylko tego, że nie można zmienić lokalizacji nagrywania (domyślna - katalog "recordings"), ale to drobnostka.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Audio RecorderAudio Recorder dla Android
2018-10-24

Ilość pobrań: 1514 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Audio Recorder
avatararrow
~Radek | 2016.03.25 02:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam, ostatnio zaktualizowałem program Audio Recorder do 2.00.12 na smartphone Sony Xperia Z3 i od tąd program się zawiesza i wyłącza po dwóch sekundach za każdym razem, kiedy go otwieram. Nie mogę niczego nagrać, ani odsłuchać poprzednich nagrań. Sprawdziłem wersję systemu w telefonie, która rzekomo jest kompatybilna tj. Android 5.0.2. Zrestartowałem telefon i nadal nic. Totalna porażka. Proszę o pomoc.
Audio Recorder