w
googluj
pl

Visikid 1.3.54


Visikid to niewielkie narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Program pozwala na monitorowanie aktywności dziecka w sieci - generuje listę najchętniej odwiedzanych stron internetowych oraz najczęściej używanych aplikacji. Zebrane dane są podzielone na kategorie tematyczne (nauka, zabawa, komunikacja, wiadomości, nieodpowiednie treści, zakupy, inne), natomiast szybkie przeglądnięcie statystyk ułatwiają czytelne wykresy. Dodatkową funkcją jest wyświetlanie podsumowań okresowych (ogólne, bieżący tydzień/miesiąc, wczoraj, dzisiaj) lub dotyczących konkretnej daty.

Moduł instalowany na dysku twardym jest tylko fragmentem systemu - pełni rolę pośrednika, selekcjonując i wysyłając dane na serwery producenta. Zasadnicza obsługa programu przebiega bowiem za pomocą przeglądarki internetowej. Wszystkie zgromadzone przez Visikid dane dostępne są w wygodnym panelu. Wgląd do informacji mają nie tylko rodzice, ale również w ograniczonym zakresie dzieci.

Narzędzie pozwala na kontrolowanie maksymalnie trzech pociech. Dostęp do statystyk jest możliwy z każdego komputera podłączonego do Internetu, a także telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Dzięki temu można na bieżąco monitorować dzieci, na przykład podczas pobytu w pracy. Program ewidencjonuje również całkowitą ilość czasu spędzoną na komputerze, nie posiada natomiast opcji blokowania zadanych treści (choć ta jest w planach producenta).

Visikid dostępny jest do pobrania w wersji bezpłatnej, niemniej tylko do zastosowań niekomercyjnych. Dodatkowym ograniczeniem jest możliwość podglądu statystyk tylko z jednego dnia. Po stworzeniu swojego konta (należy to zrobić podczas pierwszego uruchomienia aplikacji) i ustawieniu hasła dostępu, użytkownik ma sposobność zapoznania się z działaniem narzędzia. Pełne, nieograniczona funkcjonalnie wydanie jest płatne - dostępne są dwa typy licencji. Całość w polskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
VisikidVisikid 1.3.54
Wersja stabilna
5.07 MB | 2017-09-28

Ilość pobrań: 1796 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Visikid
avatararrow
~realista | 2012.09.26 20:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przeglądanie dni innych od bieżącego, to dodatkowo płatna funkcja. Kliknij OK aby zakupić wersję PRO.
Visikid 1.2.5
avatararrow
~Bogdan | 2011.09.20 09:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przejrzysty, to mi się podoba.