w
googluj

Spyrix Free Keylogger 11.5.15


Spyrix Free Keylogger to program służący do monitorowania aktywności użytkownika, śledzący wszystkie działania podejmowane na komputerze.

Po przejściu w tryb ukryty, aplikacja jest praktycznie niewykrywalna – nie pojawia się ani w zasobniku systemu, ani w menedżerze zadań, nie jest również tworzony jej skrót na pulpicie. Możemy ją także usunąć z menu Start i listy ostatnio zainstalowanych programów. By wyświetlić okno główne Free Keyloggera, konieczne jest użycie specjalnej kombinacji klawiszy, składającej się z przycisków CTRL, ALT i wybranej litery alfabetu. Podczas przywracania programu z trybu ukrytego zostaniemy także poproszeni o podanie uprzednio zdefiniowanego hasła.

Wśród możliwości programu znajdziemy:
• wybor użytkowników, których chcemy monitorować – możemy śledzić wszystkie lub wybrane konta, łącznie z naszym własnym,
• tworzenie zrzutów ekranu w wybranym momencie (przy zmianie aktywnego okna, przejściu na nową stronę w internecie lub podczas dodawania nowego elementu do schowka; możliwe jest również tworzenie zrzutów ekranu, gdy aktywna jest kamerka internetowa. Dostępne są trzy poziomy jakości screenów – niski, średni i wysoki, różniące się też wagą,
• prowadzenie logu, w którym zapisywane będą wszelkie działania wybranych użytkowników: ciągi znaków wprowadzane z klawiatury, okresy aktywności oraz jej braku i inne.

Spyrix Free Keylogger to ciekawe narzędzie, które z pewnością przyda się kreatywnym administratorom do takich zastosowań, jak sprawowanie kontroli rodzicielskiej nad treściami przeglądanymi w internecie przez dzieci czy śledzenie wydajności pracy podwładnych na służbowych komputerach.

Ograniczenia!
Testowana wersja freeware posiada kilka ograniczeń w stosunku do wersji komercyjnych - nie jest m.in możliwe zdalne monitorowanie przez interfejs webowy i bezpośrednie przechwytywanie haseł do serwisów społecznościowych. Dokładny spis różnic między wersjami znajdziemy na stronie producenta.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (26 głosów)

Strefa Download programu
Spyrix Free KeyloggerSpyrix Free Keylogger 11.5.15
Wersja stabilna
23.32 MB | 2020-04-10

Ilość pobrań: 8677 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 77

Komentarze (3)
Spyrix Free Keylogger
avatararrow
~niuser | 2016.01.19 10:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
~adamk: Do zdalnej instalacji przez email tylko Aaron Remote Keyloger, do instalacji lokalnych też Aaron lub StealthKeyloggerPro
Spyrix Free Keylogger 9.0.0
avatararrow
~adamk | 2015.12.18 21:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety zawiodłem się. Program jest wykrywany przez antywirusy (avast i kasperski). Szukam rozwiązania które umożliwi zdalną instalację, zna ktoś takie narzędzie?
Spyrix Free Keylogger 9.0.0
avatararrow
~Ja | 2014.01.20 14:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A co zrobić by polskie znaki typu ą nie wywoływały tego programu do okna logowania
proszę o pomoc
Spyrix Free Keylogger 3.6