w
googluj

Program Blocker 1.0


Program Blocker to prosta w obsłudze aplikacja, której zadaniem jest blokowanie możliwości uruchomienia wybranych programów, dopóki dostęp nie zostanie odblokowany poprzez podanie prawidłowego hasła. Stanowi więc dobre rozwiązanie głównie w sytuacji kiedy z jednego komputera korzysta więcej niż jedna osoba i konieczne jest ograniczenie dostępu do niektórych aplikacji na przykład przez dzieci.

Równie dobrze program można zastosować w przypadku, gdy nasza pociecha zbyt często spędza czas przy komputerze na przykład na graniu - wówczas, aby uruchomić program konieczna będzie "zgoda rodzica", który może ją wyrazić wpisując odpowiednie hasło. Nie ma tutaj obawy, iż kilkukrotne wpisywanie błędnego ciągu znaków zablokuje program; nic takiego się nie stanie. Jednocześnie, w przypadku zapomnienia prawidłowego hasła, program pozwala na wprowadzenie adresu e-mail, na który zostanie wysłana jego kopia celem przypomnienia.

Sama obsługa aplikacji jest bardzo prosta, ze względu na intuicyjny interfejs, który pozwala szybko trafić na interesującą nas funkcję. Aby skłonić program do działania wystarczy jedynie stworzyć listę aplikacji, których uruchomienie ma być ograniczone hasłem. Dodatkowo, program można przestawić w tryb ukryty, dzięki czemu jego działanie nie będzie sygnalizowane ikoną na pasku zadań, tak jak ma to miejsce w trybie normalnym. Warto dodać, iż program wymaga bardzo niewielu zasobów systemowych, dzięki czemu może zostać polecony użytkownikom również starszego sprzętu komputerowego.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Program BlockerProgram Blocker 1.0
Wersja stabilna
0.19 MB | 2014-03-22

Ilość pobrań: 394 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Program Blocker
avatararrow
LoboPK_26 | 2015.02.01 17:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie polecam blokuje aplikacje tylko raz
Program Blocker 1.0