w
googluj

Child Control 2015 (15.686.0.0)


Child Control to rozbudowany, łatwy w obsłudze program, dzięki któremu rodzic ma możliwość kontrolowania poczynań swojej pociechy przed komputerem. Dotyczy to nie tylko treści przeglądanych stron internetowych, ale również czasu użytkowania komputera a podziałem na konkretne aplikacje, dla których możliwe jest tworzenie niezależnych harmonogramów. Wbudowana w program funkcja generująca dzienne raporty wraz z ich przesyłaniem na adres mailowy rodzica, pozwala na kontrolowanie komputera dziecka nawet w przypadku nieobecności w domu, z dowolnego innego urządzenia z dostępem do Internetu.

Pierwsze uruchomienie programu wiąże się w koniecznością stworzenia hasła użytkownika aplikacji (rodzica) oraz wskazania adresu e-mail. Będzie on niezbędny w przypadku chęci odzyskania hasła oraz jest domyślnie przypisywany jako adres, na który mają być kierowane mailowe podsumowania w formie raportów. Hasło będzie potrzebne przy każdej chęci skorzystania z ustawień aplikacji.

Opcje konfiguracyjne aplikacji są bardzo rozbudowane. Pozwalają na wprowadzenie niezależnych oraz wspólnych zmian na różnych użytkowników komputera. Rodzic ma możliwość blokowania konkretnych stron internetowych lub wskazywania treści, które mają być blokowane przez program (na przykład pornografia, czaty wideo itp.). Podobnym restrykcjom mogą podlegać programy zainstalowane na komputerze, które nasza pociecha będzie mogła włączać tylko według ustalonego przez nas harmonogramu. Warto dodać, iż wszystkie statystyki dostępne są nie tylko w przesyłanych mailach w ramach podsumowania dnia, ale również bezpośrednio w programie, gdzie reprezentowane są przez czytelne wykresy aktywności dziecka.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest do 31 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Child ControlChild Control 2015 (15.686.0.0)
Wersja stabilna
24.28 MB | 2015-10-08

Ilość pobrań: 478 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Child Control