w
googluj
pl

Activity Monitor 11.6.2.4146


Aplikacja Activity Monitor to potężny kombajn szpiegowski, służący przede wszystkim do monitorowania aktywności pracowników na stanowiskach roboczych lub uczniów w szkolnej Sali informatycznej. Program nadaje się również do sprawowania kontroli rodzicielskiej, lecz – ze względu na złożoność testowanego programu - w tej roli lepiej sprawdzi się SoftActivity Keylogger tego samego producenta.

Pierwszym krokiem w obsłudze programu jest instalacja zdalnego agenta na komputerze w sieci LAN. W tym celu konieczne jest podanie jego nazwy oraz ustalenie hasła dostępu. By zainstalować agenta na zdalnym komputerze, konieczne jest posiadanie uprawnień administratorskich dla danej sieci.
Activity Monitor potrafi śledzić wiele komputerów w tym samym czasie, jednocześnie wyświetlając zawartość ich ekranów w panelu podglądu i zapisując w logach wszelką aktywność: otwieranie aplikacji, wprowadzanie tekstu z klawiatury, wykonywanie zrzutów ekranu, przeglądanie internetu (z aktualizowaną na bieżąco historią odwiedzanych stron), odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail, a także przebieg konwersacji prowadzonych przez popularne komunikatory.

Wszelka aktywność zapisywana jest w przejrzystych logach, te z kolei składowane są w zabezpieczonej hasłem i zaszyfrowanej bazie danych.

Co więcej, przy pomocy programu możliwe jest także ingerowanie w działanie śledzonych komputerów: uruchamianie na nich plików wykonywalnych i przeprowadzanie komend, otwieranie podanych stron internetowych i dokumentów, a także wyłączanie lub hibernowanie systemu i wylogowywanie użytkownika.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 15 dni.

Spolszczenie!
Polską wersję językową wybieramy podczas instalacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Activity MonitorActivity Monitor 11.6.2.4146
Wersja stabilna
56.91 MB | 2018-09-26

Ilość pobrań: 1009 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Activity Monitor