w
googluj

Spytech Keystroke Spy 4.00.16


Spytech Keystroke Spy to niewielki program, przeznaczony do śledzenia aktywności klawiatury i przechwytywania wprowadzanych na niej znaków. Aplikacja pochodzi od producenta popularnego programu SpyAgent.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji, konieczne będzie ustalenie hasła głównego, zabezpieczającego dostęp do jej interfejsu przed niepowołanymi użytkownikami. Jeśli chcemy, aplikacja będzie uruchamiana przy każdym starcie systemu w trybie niewykrywalnym, w którym jej działanie będzie niewidoczne, nawet przy użyciu menedżera zadań. Oczywiście program może się uruchamiać również w trybie jawnym, w którym użytkownik (np. jeden z naszych pracowników) jest wyraźnie informowany, że jego aktywność jest śledzona.

Ciągi znaków wprowadzane z klawiatury są przez aplikację zapisywane w logach, które - na życzenie - będą periodycznie wysyłane na podany adres mailowy. Keystroke Spy może dołączyć do nich także zrzuty ekranu, co da nam dodatkowe wyobrażenie o aktywności na śledzonej maszynie. Co ciekawe, obsługiwane są w ten sposób również stanowiska z dwoma podłączonymi monitorami. Jeżeli zależy nam na szybkiej reakcji w razie nieprzewidzianego dostępu osoby trzeciej do komputera, program może, zamiast logów, wysłać nam szybką i prostą wiadomość alarmową.

Aplikacja obsługuje system filtrowania śledzonej treści, dzięki któremu w logach będą zapisywane jedynie działania w określonych oknach i programach. Pozwala to na zwiększenie precyzji pracy programu. Wszystkie funkcje Spytech Keystroke Spy czynią zeń dobry wybór zarówno dla troskliwych rodziców i czujnych pracodawców, jak i dla wszystkich osób chcących monitorować aktywność na wybranym urządzeniu.

Uwaga!
Hasło do rozpakowania archiwum to :
spytech

Ograniczenia!
W testowanej wersji Trial, praca programu jest przerywana co pół godziny wyskakującym okienkiem, zachęcającym do nabycia pełnej wersji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Spytech Keystroke SpySpytech Keystroke Spy 4.00.16
Wersja stabilna
0.92 MB | 2016-08-12

Ilość pobrań: 753 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Spytech Keystroke Spy